tamba.ir logo مقایسه بازی وارزون گوشی و کالاف دیوتی گوشی ...
مقایسه بازی وارزون گوشی و کالاف دیوتی گوشی
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://igame.ir/blog/413/

کالاف دیوتی وارزون گوشی

کالاف دیوتی وارزون گوشی (Call of Duty: Warzone Mobile)، 1 بازی تیراندازی اول شخص و بتل رویال (Battle Royale) هست که برای دستگاه های گوشی عرضه می گردد.

این بازی توسط استودیوی Activision طراحی شده هست و نسخه اصلی آن برای کامپیوتر و کنسول های بازی منتشر شده هست.

در بازی کالاف دیوتی وارزون گوشی، شما در 1 جزیره بسیار بزرگ به همراه 100 نفر دیگر قرار می گیرید و باید به دنبال سلاح، مهمات، ماسک و سایر امکانات بگردید تا بازی را برنده شوید.

با گذشت زمان، حوزه بازی کوچکتر می گردد و شما به دنبال شکار دشمنان خود هستید.

با موفقیت کشتن حریفان، شما امتیازات بیشتری دریافت خواهید کرد و از امتیازات خود برای خرید امکانات بهتر استفاده کنید.

کالاف دیوتی گوشی

کالاف دیوتی گوشی (Call of Duty Mobile)، 1 بازی تیراندازی اول شخص و چندنفره هست که برای دستگاه های گوشی عرضه شده هست.

بازی کالاف دیوتی گوشی توسط شرکت Activision در همکاری با Tencent Games طراحی شده هست و مبتنی بر نسخه های پرطرفدار کالاف دیوتی برای کنسول های بازی و کامپیوتر هست.

در بازی کالاف دیوتی گوشی، شما در نقش 1 سرباز قرار می گیرید که باید با استفاده از انواع سلاح ها و تجهیزات نظامی، به ماموریت های مختلف بپردازد.

بازی شامل حالت های مختلفی از جمله تیمی، رقابتی و بتل رویال هست و شما می توانید با بازیکنان دیگری از سراسر جهان به صورت چند نفره آنلاین بازی کنید.

کالاف دیوتی گوشی شامل گرافیک بسیار خوبی هست و کنترل های آن نیز به خوبی طراحی شده اند.

به همین صورت، بازی دارای سیستم پیشرفته ای از جمله سیستم آیتم ها و تجهیزات هست که به شما امکان افزایش و بهبود قابلیت های نظامی خود را می دهد.

کمپانی سازنده کالاف دیوتی

کالاف دیوتی (Call of Duty) 1 سری بازی تیراندازی اول شخص هست که توسط شرکت آمریکایی Activision طراحی شده هست.

Activision یکی از بزرگترین و معروف‌ترین شرکت‌های توسعه و انتشار بازی های ویدیویی در جهان هست و به عنوان یکی از پیشروان صنعت بازی سازی شناخته می گردد.

شرکت Activision در سال ۱۹۷۹ تأسیس شد و با عرضه بازی هایی مثل Pitfall و Kaboom! برای کنسول های بازی Atari 2600 به شهرت رسید.

ولی با بازی Call of Duty در سال ۲۰۰۳، شرکت Activision به یکی از پرطرفدارترین شرکت‌های بازی سازی در دنیا تبدیل شد.

بازی کالاف دیوتی به یکی از موفق‌ترین و پرفروش‌ترین سری بازی‌های تاریخ تبدیل شده هست و به طور مداوم به روزرسانی می گردد.

علاوه بر کالاف دیوتی، Activision برای کنسول های بازی و کامپیوتر بازی های دیگری مثل برند بازی Skylanders و سری بازی‌های Guitar Hero را نیز عرضه کرده هست.

تفاوت کالاف دیوتی گوشی با کالاف دیوتی وارزون گوشی

کالاف دیوتی گوشی (Call of Duty Mobile) و کالاف دیوتی وارزون گوشی (Call of Duty: Warzone Mobile) دو بازی مختلف از سری کالاف دیوتی می باشند و تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

کالاف دیوتی گوشی، 1 بازی تیراندازی اول شخص و چندنفره برای دستگاه های گوشی هست که بر اساس نسخه های پرطرفدار کالاف دیوتی برای کنسول های بازی و کامپیوتر طراحی شده هست.

این بازی شامل حالت های مختلفی از جمله تیمی، رقابتی و بتل رویال هست که شما می توانید با بازیکنان دیگری از سراسر جهان به صورت آنلاین بازی کنید.

اما کالاف دیوتی وارزون گوشی 1 بازی بتل رویال هست که برای دستگاه های گوشی عرضه شده هست و بر اساس نسخه بتل رویال کالاف دیوتی وارزون برای کامپیوتر و کنسول های بازی طراحی شده هست.

در این بازی، شما در 1 جزیره بزرگ قرار می گیرید و باید با ۱۰۰ نفر دیگر به 1 بازی بتل رویال شرکت کنید.

با این حال، هر دو بازی شامل انواع سلاح ها و تجهیزات نظامی می باشند و به شما اجازه می دهند تا بازیکنان دیگر را شکست دهید و به امتیازات و جوایز برسید.

به همین صورت، هر دو بازی توسط شرکت Activision طراحی شده اند.

گیم پلی بازی کالاف دیوتی وارزون گوشی

کالاف دیوتی وارزون گوشی (Call of Duty: Warzone Mobile) 1 بازی تیراندازی اول شخص و بتل رویال (Battle Royale) برای دستگاه های گوشی هست.

گیم پلی این بازی شبیه به بازی های بتل رویال معمولی است، با این تفاوت که در این بازی شما در 1 جزیره بزرگ به همراه ۱۰۰ نفر دیگر قرار می گیرید و باید به دنبال سلاح، مهمات، ماسک و سایر امکانات بگردید تا بازی را برنده شوید.

با گذشت زمان، حوزه بازی کوچکتر می گردد و شما به دنبال شکار دشمنان خود هستید.

با موفقیت کشتن حریفان، شما امتیازات بیشتری دریافت خواهید کرد و از امتیازات خود برای خرید امکانات بهتر استفاده کنید.

گیم پلی کالاف دیوتی وارزون گوشی شامل ترکیبی از استراتژی، تاکتیک و اکشن هست.

بازیکنان باید به دقت و با برنامه ریزی خوب، به دنبال سلاح و تجهیزات باشند و در عین حال، باید از تاکتیک های مختلفی برای کشتن حریفان استفاده کنند.

گرافیک بازی بسیار واقعی و دقیق هست و بازیکنان به راحتی می توانند به دنیای بازی فرو روند.

به همین صورت، کنترل های بازی هم بسیار راحت و ساده هست که به شما اجازه می دهد به راحتی بازی کنید.

کالاف دیوتی گوشی (Call of Duty Mobile) 1 بازی تیراندازی اول شخص و چندنفره برای دستگاه های گوشی هست.

گیم پلی این بازی شامل حالت های مختلفی از جمله تیمی، رقابتی و بتل رویال هست و شما می توانید با بازیکنان دیگری از سراسر جهان به صورت آنلاین بازی کنید.

گیم پلی بازی کالاف دیوتی گوشی

گیم پلی کالاف دیوتی گوشی شبیه به سری بازی‌های کالاف دیوتی برای کنسول ها و کامپیوتر هست.

بازیکنان در این بازی می توانند از انواع سلاح ها و تجهیزات نظامی استفاده کنند و به ماموریت های مختلفی برای شکست دشمنان و به دست آوردن جوایز بپردازند.

بازی دارای حالت های چند نفره هست که شامل حالت های تیمی و رقابتی هست و به شما اجازه می دهد تا با دوستان خود یا بازیکنان دیگری از سراسر جهان به صورت آنلاین بازی کنید.

گرافیک بازی بسیار واقعی و با کیفیت هست و بازیکنان به راحتی می توانند به دنیای بازی فرو روند.

کنترل های بازی هم بسیار راحت و ساده هست که به شما اجازه می دهد به راحتی بازی کنید.

در کل، گیم پلی کالاف دیوتی گوشی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده هست و می تواند به عنوان یکی از بهترین بازی های تیراندازی برای دستگاه های گوشی به شمار رود.

مپ های کالاف دیوتی گوشی

Crash: یکی از محبوب ترین نقشه های بازی که در آن اکثراً در خیابان های شهر جنگ برپا شده هست. Crossfire: نقشه ای هست که در آن تیم ها در محیط شهری درگیری می کنند و به یکدیگر حمله می کنند. Firing Range: 1 نقشه تمرینی هست که در آن بازیکنان می توانند تمرین کنند و با مهارت های خود برای مبارزه در نقشه های دیگر بازی آماده شوند. Hijacked: نقشه ای هست که در آن بازیکنان در کشتی قرار دارند و باید در آنجا با یکدیگر مبارزه کنند. Killhouse: نقشه ای کوچک هست که در آن بازیکنان باید در محیطی کوچک و فشرده با یکدیگر مبارزه کنند. Nuketown: یکی از پرطرفدارترین نقشه های بازی که در آن بازیکنان باید در محیط شهری با یکدیگر مبارزه کنند. Raid: نقشه ای هست که در آن بازیکنان در 1 خانه بزرگ و لوکس قرار دارند و با یکدیگر مبارزه می کنند. Standoff: 1 نقشه شهری هست که در آن بازیکنان باید در محیط باز مبارزه کنند. Takeoff: 1 نقشه بزرگ هست که در آن بازیکنان در محیط فرودگاه قرار دارند و با یکدیگر مبارزه می کنند. Standoff Halloween: 1 نسخه مخصوص هالووین از نقشه Standoff هست. Reclaim: 1 نقشه که در سیزن 1 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان در 1 شهر خالی از سکنه در 1 زمان آینده مبارزه می کنند. Shoot House: 1 نقشه کوچک هست که در سیزن 2 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان باید در محیطی فشرده با یکدیگر مبارزه کنند. Shipment: 1 نقشه کوچک و فشرده هست که در سیزن 2 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان باید در 1 محیط بسیار کوچک و تنگ با یکدیگر مبارزه کنند. Summit: 1 نقشه بزرگ هست که در سیزن 2 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان باید در محیط کوهستانی با یکدیگر مبارزه کنند. Scrapyard: 1 نقشه که در سیزن 3 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان در 1 محیط باز کارخانه ای مبارزه می کنند. Cage: 1 نقشه کوچک هست که در سیزن 4 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان باید در 1 محیط کوچک و فشرده با یکدیگر مبارزه کنند. Meltdown: 1 نقشه که در سیزن 5 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان در محیطی صنعتی مبارزه می کنند. Rust: 1 نقشه کوچک و فشرده هست که در سیزن 6 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان باید در 1 محیط خشن و صحرایی با یکدیگر مبارزه کنند. Saloon: 1 نقشه که در سیزن 6 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان در 1 محیط قدیمی و متروکه از جنگل مبارزه می کنند. Tunisia: 1 نقشه که در سیزن 7 بازی به بازیکنان اضافه شده هست و در آن بازیکنان در محیط صحرایی تونسی با یکدیگر مبارزه می کنند

مپ های کالاف دیوتی وارزون گوشی

Standoff: 1 محیط شهری و باز با تعدادی خیابان و ساختمان. Raid: 1 محیط بزرگ و لوکس با تعدادی اتاق و فضای باز. Meltdown: 1 محیط صنعتی با تعدادی ساختمان و دستگاه‌های صنعتی. Crossfire: 1 محیط شهری با تعدادی خیابان و ساختمان. Crash: 1 محیط شهری با تعدادی خیابان و ساختمان و 1 باند اصلی. Summit: 1 محیط کوهستانی با تعدادی قلعه و فضای باز. Firing Range: 1 محیط تمرینی با تعدادی ساختمان و فضای باز. Nuketown: 1 محیط شهری با تعدادی خیابان و ساختمان کوچک. Hijacked: 1 کشتی لوکس با تعدادی اتاق و فضای باز. Killhouse: 1 محیط کوچک و فشرده با تعدادی ساختمان کوچک. Cage: 1 محیط شهری با تعدادی خیابان و ساختمان کوچک. Tunisia: 1 محیط صحرایی با تعدادی خیابان و ساختمان. Scrapyard: 1 محیط صنعتی با تعدادی ساختمان و دستگاه‌های صنعتی. Rust: 1 محیط خشن و صحرایی با تعدادی خیابان و ساختمان. Shipment: 1 محیط بسیار کوچک و فشرده با تعدادی کانتینر و ساختمان کوچک. Pine: 1 محیط جنگلی با تعدادی ساختمان کوچک و فضای باز. King: 1 محیط شهری با تعدادی خیابان و ساختمان. Hackney Yard: 1 محیط شهری و صنعتی با تعدادی خیابان و ساختمان.

در کل، هر دو بازی مپ های مختلفی دارند که برای حالت های مختلفی از بازی مثل تیمی، رقابتی و بتل رویال مناسب می باشند.

با این حال، نقشه کالاف دیوتی وارزون گوشی برای حالت بتل رویال مپ های بزرگتر و شامل مناطق مختلفی هست که بهترین محل برای جمع آوری منابع و کشتن دشمنان می باشند را دارد، در حالی که کالاف دیوتی گوشی مپ های کلاسیکی را ارائه می دهد که از بازی های قبلی کالاف دیوتی الهام گرفته شده اند.

به همین صورت، بازی کالاف دیوتی وارزون گوشی دارای محیطی با گرافیک بسیار بالاست که باعث می گردد تجربه بازی برای بازیکنان واقعی تر و پر هیجان تر باشد.

ولی در کالاف دیوتی گوشی، محیط گرافیکی برای گوشی های هوشمند بهبود یافته هست ولی تاکنون نمی تواند با کیفیت گرافیکی کالاف دیوتی وارزون گوشی رقابت کند.

در کل، هر دو بازی با مپ های خود بسیار جذاب می باشند و به بازیکنان اجازه می دهند تجربه هیجان انگیزی از بازی تیراندازی را در دستگاه های هوشمند خود داشته باشند.

برای انتخاب بین این دو بازی، باید توجه داشت که بازیکنان با داشتن تلفیقی از تجربه های بتل رویال و تیراندازی های دقیق را دوست دارند، بهتر هست کالاف دیوتی وارزون گوشی را انتخاب کنند.

و برای بازیکنانی که علاقه به بازی‌های تیراندازی کلاسیک دارند، کالاف دیوتی گوشی بهترین گزینه هست.

علاوه بر این، کالاف دیوتی وارزون گوشی دارای امکانات جدیدی هست که در کالاف دیوتی گوشی وجود ندارد.

به عنوان مثال، در کالاف دیوتی وارزون گوشی شما می توانید تجهیزات را به دو قسمت پوشیدنی و غیر پوشیدنی تقسیم کنید.

به همین صورت، در کالاف دیوتی وارزون گوشی شما می توانید از خودروهای نظامی برای حمل و نقل و یا حمل اموال خود استفاده کنید.

در مقابل، کالاف دیوتی گوشی دارای حالت های دیگری نیز هست که در کالاف دیوتی وارزون گوشی وجود ندارد.

به عنوان مثال، کالاف دیوتی گوشی دارای حالت زامبی هست که در آن شما در برابر حمله های زامبی ها باید ایستادگی کنید و تلاش کنید تا برای زنده ماندن با همکاران خود همکاری کنید.

در کل، هر دو بازی کالاف دیوتی وارزون گوشی و کالاف دیوتی گوشی دارای ویژگی ها و امکانات مختلفی می باشند که به بازیکنان اجازه می دهند تجربه 1 بازی تیراندازی اکشن را در دستگاه های هوشمند خود داشته باشند.

با توجه به نوع محیط بازی و ویژگی های مختلف هر بازی، می توانید با توجه به سلیقه شما یکی از این دو بازی را انتخاب کنید.

اسلحه های کالاف وارزون گوشی

M4A1: این اسلحه یکی از اسلحه های پرطرفدار در بازی هست که دارای ضربه بالا و تیراندازی دقیق هست. MP5: 1 اسلحه از نوع SMG هست که در برخی از نزاعات نزدیک مفید هست. AX-50: این اسلحه 1 تفنگ تک تیرانداز هست که دارای برد بالا و ضربه قوی هست. AK-47: این اسلحه 1 تفنگ کلاسیک هست که دارای ضربه بالا و تیراندازی دقیق هست.

اسلحه های کالاف دیوتی گوشی

AK-47: این اسلحه 1 تفنگ کلاسیک هست که دارای ضربه بالا و دقت بالا هست. PDW-57: 1 اسلحه SMG که دارای تعداد بالایی گلوله در هر خرید هست و در نزاعات نزدیک مفید هست. M4: این اسلحه 1 تفنگ نیمه خودکار هست که دارای دقت بالا و قابلیت سفارشی سازی هست. MSMC: یکی از اسلحه های سریع و پرصدا هست که در نزاعات نزدیک مفید هست.

در هر دو بازی، اسلحه ها با توجه به نوع و مدل خود دارای ویژگی های مختلفی می باشند که به بازیکنان امکانات مختلفی برای کنترل و مقابله با دشمنان خود می دهند.

به همین صورت، در هر دو بازی با توجه به نیاز بازیکنان، می توانید اسلحه های خود را بهبود

داده و یا آن‌ها را با تجهیزات و تعمیرات مختلفی ارتقا دهید.

علاوه بر این، در هر دو بازی می توانید برای شلیک بهتر از انواع تکنیک های مختلفی استفاده کنید، از جمله تنظیم دقت تیراندازی، استفاده از تکنیک های انعطاف پذیری مثل انحراف یا آموزش برای مدیریت موشک های راهنمایی.

در کل، اسلحه های بازی کالاف دیوتی وارزون گوشی و کالاف دیوتی گوشی دارای اسلحه های مختلف و ویژگی های آن‌ها می باشند که به بازیکنان امکانات مختلفی برای کنترل و مقابله با دشمنان خود می دهند.

بهترین راه برای انتخاب اسلحه مناسب، تمرین و تجربه با هر اسلحه هست تا بتوانید بهترین گزینه را برای سبک بازی خود انتخاب کنید.

حجم بازی کالاف دیوتی گوشی

حجم بازی کالاف دیوتی وارزون گوشی به صورت پایه در حدود 2.5 گیگابایت است، ولی با توجه به اضافه شدن محتوا و به روز رسانی‌های جدید، حجم بازی به طور مرتب افزایش می‌یابد.

به همین صورت باید به این نکته توجه داشت که حجم بازی بسته به دستگاه مورد استفاده و نسخه بازی ممکن هست متفاوت باشد.

برای اجرای بهتر بازی، توصیه می‌گردد که دستگاه شما دارای حافظه داخلی کافی باشد و در صورت امکان از کارت حافظه جانبی استفاده کنید.

حجم بازی کالاف دیوتی وارزون گوشی

حجم بازی کالاف دیوتی وارزون گوشی به صورت پایه در حدود 2.5 گیگابایت است، ولی با توجه به اضافه شدن محتوا و به روز رسانی‌های جدید، حجم بازی به طور مرتب افزایش می‌یابد.

به همین صورت باید به این نکته توجه داشت که حجم بازی بسته به دستگاه مورد استفاده و نسخه بازی ممکن هست متفاوت باشد.

برای اجرای بهتر بازی، توصیه می‌گردد که دستگاه شما دارای حافظه داخلی کافی باشد و در صورت امکان از کارت حافظه جانبی استفاده کنید.

معینات CPU و GPU بازی کالاف دیوتی گوشی وارزون

معینات حداقل سیستم موردنیاز:

سیستم عامل: Android 5.1 یا بالاتر، iOS 9 یا بالاتر پردازنده: Snapdragon 625، Exynos 7870 یا هم معادل حافظه رم: حداقل 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی: حداقل 2.4 گیگابایت فضای خالی GPU: Adreno 506 یا معادل آن

معینات پیشنهادی سیستم:

سیستم عامل: Android 7.0 یا بالاتر، iOS 11 یا بالاتر پردازنده: Snapdragon 835، Exynos 8895 یا هم معادل حافظه رم: حداقل 4 گیگابایت فضای ذخیره سازی: حداقل 3 گیگابایت فضای خالی GPU: Adreno 540 یا معادل آن

معینات CPU و GPU بازی کالاف دیوتی گوشی

معینات حداقل سیستم موردنیاز:

سیستم عامل: Android 4.3 یا بالاتر، iOS 9 یا بالاتر پردازنده: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 یا معادل آن حافظه رم: حداقل 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی: حداقل 2.1 گیگابایت فضای خالی GPU: Adreno 308 یا معادل آن

معینات پیشنهادی سیستم:

سیستم عامل: Android 5.1 یا بالاتر، iOS 11 یا بالاتر پردازنده: Octa-core 2.3 GHz Cortex-A53 یا معادل آن حافظه رم: حداقل 4 گیگابایت فضای ذخیره سازی: حداقل 3 گیگابایت فضای خالی GPU: Adreno 630 یا معادل آن

تعداد مود های بازی کالاف دیوتی گوشی و کالاف وارزون

کالاف دیوتی وارزون گوشی:

تیم‌های شگفت‌انگیز (Marvel Superheroes) مبارزه با زامبی ها (Zombies) کراس پلی (Crossplay) تنظیمات گیم پلی (Custom Matches) تلاش برای بقا (Battle Royale) ایفا رول (Role Play)

کالاف دیوتی گوشی:

تیم مرگبار (Team Deathmatch) مسابقه پیچیده (Free-for-All) جنگ دارالتحریریه (Domination) سرکوب (Hardpoint) جستجو و نابودی (Search and Destroy) رانش هوایی (Frontline) شکار کننده (Kill Confirmed) آتش بازی (Fireteam) بازی های روزانه (Daily Missions) حمله به مقر (Attack of the Undead)

به طور کلی، هر دو بازی دارای مود های گوناگونی می باشند که به بازیکنان امکان می دهند به شیوه های مختلفی بازی کنند و تجربه های متنوعی را از بازی به دست آورند.

بتل‌رویال کالاف دیوتی گوشی

بتل رویال کالاف دیوتی گوشی یکی از حالت های بازی کالاف دیوتی گوشی هست که در این حالت، شما و 100 نفر دیگر به 1 جزیره بزرگ پرشین می‌کنید و با اسلحه و تجهیزات خود برای بقا در میدان نبرد تلاش می‌کنید.

هدف نهایی در این بازی، زنده ماندن تا آخرین بازیکن باقی مانده باشید.

در این حالت، شما باید تجهیزات، اسلحه و منابع مختلفی را جمع آوری کنید و در عین حال بازیکنان دیگر را شکار کنید تا بتوانید در بازی به بقای خود ادامه دهید.

بازیکنان می‌توانند بازی را به صورت تکنفره، دونفره و چهارنفره بازی کنند و از انواع سلاح‌ها و تجهیزات مختلفی استفاده کنند.

به همین صورت در این حالت، بازیکنان باید به دقت نقشه بازی را بررسی کنند و استراتژی مناسبی برای حرکت و شکار بازیکنان دیگر پیدا کنند.

در بتل رویال کالاف دیوتی گوشی، هیجان و نفس‌گیری بازی‌های بتل رویال با گرافیک بالا، اکشن بی‌وقفه و امکانات جذاب، تمام در کنار هم وجود دارند که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا تجربه‌ی بی‌نظیری از 1 بازی بتل رویال را تجربه کنند.

بتل‌رویال کالاف دیوتی گوشی وارزون

بتل رویال کالاف دیوتی وارزون گوشی، حالتی هست که بازیکنان باید به همراه 99 بازیکن دیگر به 1 جزیره بزرگ فرستاده شوند و در آنجا با استفاده از تجهیزات، اسلحه و مهارت خود، به بقا تلاش کنند.

در این حالت، هدف شما برای بقا در میدان نبرد تلاش کردن تا آخرین بازیکن باقی مانده باشید.

در بتل رویال کالاف دیوتی وارزون گوشی، بازیکنان می توانند در سه حالت تکنفره، دو نفره و چهار نفره بازی کنند و از انواع سلاح‌ها و تجهیزات مختلفی استفاده کنند.

در این حالت نیز مثل بازی کالاف دیوتی وارزون گوشی، بازیکنان باید به دقت نقشه بازی را بررسی کنند و استراتژی مناسبی برای حرکت و شکار بازیکنان دیگر پیدا کنند.

بتل رویال کالاف دیوتی وارزون گوشی به همین صورت دارای چندین نوع نقشه هست که به بازیکنان امکان می‌دهد با محیط‌های مختلفی مواجه شوند و تجربه‌ی متنوعی از بازی بتل رویال را داشته باشند.

با این حال، باید توجه داشت که برای اجرای بهتر بازی بتل رویال کالاف دیوتی وارزون گوشی، به معینات سیستم نیز توجه کافی گردد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: میترا نادری »

tamba.ir logo کد خبر: « 123073 »

tamba.ir logo بازدیدها: 22251 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :