tamba.ir logo مدیر سری هیلو از استودیو 343 Industries جدا شد ...
مدیر سری هیلو از استودیو 343 Industries جدا شد
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/207260/halo-franchise-director-has-seemingly-departed-343-industries/

تنها در مدت کوتاهی پس از جدایی جوزف استیتن، مدیر نوآوری سری Halo از شرکت مایکروسافت، اکنون تایید شده هست که فرانک اوکانر، کارگردان و مدیر کهنه کار هیلو که بیش از دو دهه در بانجی و 343 Industries روی این فرنچایز کار کرده است، ظاهرا از بین ردموندی‌ها جدا شده هست.

در ماه‌های اخیر بحث‌های زیادی پیرامون سازنده سری Halo یعنی استودیو 343 Industries وجود داشته هست و تعدادی از اشخاص برجسته این استودیو، طی چند وقته گذشته راه خود را جدا کرده‌اند.

حال، به نظر می‌رسد که می‌توانید فرانک اوکانر، یکی از چهره‌های کلیدی که به شدت با آی‌پی هیلو در ارتباط بوده هست را نیز به این فهرست اضافه کنید، زیرا لینکدین وی می‌گوید که دوره فعالیت ایشان بهاو در مایکروسافت در آوریل 2023 به پایان رسیده هست.

رتبه بندی مجموعه Halo بر اساس کیفیت

فرانک اوکانر از سال 2004 روی فرنچایز Halo کار می‌کند و تقریباً 20 سال پیش با اثر Halo 2 شروع به کار کرده هست.

با گذشت چندین سال از انتشار این بازی، ایشان قبل از تبدیل شدن به 1 رهبر خلاق، به 1 چهره کلیدی در رشد و توسعه مداوم سری هیلو تبدیل شد.

در همین حال، مایکروسافت و استودیو 343 Industries تاکنون هیچ بیانیه رسمی بابت جدایی اوکانر اعلام نکرده‌اند و معتقدند که با توجه به تغییرات ایجاد شده در استودیو، توسعه بازی‌های Halo در آینده همچنان ادامه خواهد داشت.

مدیر سری هیلومدیر سری هیلو

جدایی فرانک اوکانر، مدیر سری هیلو از مایکروسافت

در حال حاظر می‌توان گفت که اوکانر از جوزف استیتن، کارگردان سابق Halo و تام فرنچ، مدیر خلاق بخش چند نفره پیروی می‌کند که به ترتیب در آوریل و دسامبر سال گذشته میلادی شرکت را ترک کردند.

به همین صورت، بانی راس، موسس و رئیس استودیو 343 در سپتامبر گذشته استودیو را ترک کرد تا به 1 “مسئله پزشکی خانوادگی” رسیدگی کند.

این فرار مغزها به دنبال انبوهی از گزارش‌ها در اوایل سال جاری بود که ادعا می‌کرد دست‌کم 95 نفر از استودیو 343 اینداستریز به عنوان بخشی از موج بزرگ‌تر اخراج‌ها در مایکروسافت کنار گذاشته شدند.

یکی از این گزارش‌ها به همین صورت ادعا می‌کرد که استودیو مذکور از توسعه مداوم بازی‌های Halo حذف شده است، که توسط پیر هینتز، رئیس آن رد شد.

در عین حال، یکی از توسعه دهندگان بازی هیلو اینفینیت یعنی استودیو Certain Affinity ظاهرا در حال کار روی 1 حالت جدید الهام گرفته از سبک بتل رویال با نام رمز Tatanka هست و در حال حاظر اطلاعات چندان بیشتری از آن در دسترس نیست.

علاوه بر این، فصل سوم بازی Halo Infinite به تازگی عرضه شده هست و استودیو 343 اینداستریز نوید 1 آپدیت با ثبات‌تری را برای بازی در آینده اعلام کرده هست.

منبع: Gamespot

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: ساناز پور کرمی »

tamba.ir logo کد خبر: « 122518 »

tamba.ir logo بازدیدها: 7898 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :