tamba.ir logo روز 27 ارديبهشت منتظر اولین اطلاعات رسمی از GTA 6 باشید ...
روز 27 ارديبهشت منتظر اولین اطلاعات رسمی از GTA 6 باشید
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://digiro.ir/gta-6-rumored-announcement-may-17/

GTA 6

از زمانی که توسعه جدیدترین نسخه Grand Theft Auto یعنی GTA 6 اعلام شد، این بازی به سوژه‌ای بسیار داغ در میان علاقه‌مندان به گیم تبدیل شده هست.

عرضه بازی در آینده‌ای نزدیک بسیار محتمل هست و از همین رو طرفداران مشتاقانه منتظر هر گونه خبری در مورد آن می باشند.

شایعات و گمانه‌زنی‌های متعددی در مورد تاریخ انتشار بازی وجود دارد، و آخرین مورد حاکی از آن هست که در نهایت ممکن هست اولین جزئیات رسمی بازی در روز 17 مه (27 ارديبهشت) و در طی جلسه کمپانی Take-Two Interactive با سرمایه‌گذاران اعلام گردد.

با دیجی رو همراه باشید.

در حالی که تاکنون هیچ تاییدیه رسمی‌ای از سوی راکستار گیمز (Rockstar Games) که شرکت مادر Take-Two Interactive هست وجود ندارد، ولی طرفداران امیدوارند که بالاخره اخباری در مورد GTA 6 دریافت کنند.

در حال حاضر حدس و گمان‌ها این هست که جلسه با سرمایه‌گذاران ممکن هست موقعیتی ایده‌آل برای Take-Two Interactive باشد تا اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار بازی فاش کند.

در همین راستا، بسیاری از علاقه‌مندان و طرفداران بازی نیز از انتظارات و فرضیات خود در مورد GTA 6 سخت گفته‌اند و این موضوع در توییتر بسیار داغ شده که همگی می‌توانند نشانه‌ای از نزدیک شدن به اعلام تاریخ انتشار بازی باشد.

GTA 6

با این حال، برخی از منابع داخلی صنعت مثل Tez2 بر این باورند که طرفداران احتمالاً باید کمی بیشتر منتظر بمثل تا بتوانند بالاخره بازی GTA 6 را تجربه کنند.

به گفته این منابع، در سال 2023 ممکن هست اولین تریلر از قسمت بعدی سری GTA منتشر گردد، ولی تاکنون تا عرضه نسخه نهایی زمان نسبتاً زیادی مانده هست.

گفته شده که راکستار قصد دارد GTA 6 را امسال و در دهمین سالگرد عرضه GTA 5 معرفی کند.

این رونمایی ممکن هست در قالب 1 رویداد ویژه و یا حتی فعالیت تصادفی در داخل بازی GTA 5 انجام گردد.

با توجه به اینکه از عرضه عنوان فوق محبوب GTA 5 حدود 1 دهه می‌گذرد، طرفداران به طور قابل درکی در مورد انتشار احتمالی GTA 6 بسیار هیجان‌زده می باشند و این اتفاق را بسیار نزدیک می‌دانند.

در واقع، به نظر می‌رسد تب GTA 6 به شدت در حال داغ شدن هست و این همان چیزی هست که راکستار برای مراسم معرفی رسمی Grand Theft Auto 6 می‌خواهد.

در هر حال،‌ تنها زمان معین خواهد کرد که راکستار چه زمانی بالاخره اولین اطلاعاتی را در مورد نسخه بعدی سری محبوب GTA منتشر می‌کند و حتی این احتمال وجود دارد که این شرکت با انتشار 1 تیزر رسمی طرفداران را غافلگیر کند.

در انتها بد نیست اشاره کنیم که بر اساس گزارش‌های قبلی، Grand Theft Auto 6 ممکن هست بر روی کنسول‌های نسل قبل یعنی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس نباشد و تنها برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر گردد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: سعید حسینی »

tamba.ir logo کد خبر: « 122605 »

tamba.ir logo بازدیدها: 5781 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :