tamba.ir logo رتبه بندی 17 شخصیت برتر Call Of Duty در تمام دوران ...




رتبه بندی 17 شخصیت برتر Call Of Duty در تمام دوران
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/205882/best-characters-of-call-of-duty-series/

در سری بازی های Call of Duty هر نسخه جدید، گروه جدیدی از شخصیت ها را برای شما به ارمغان می آورد تا با آن‌ها آشنا شوید و البته که برخی از آن‌ها بسیار به یاد ماندنی تر از دیگران می باشند.

علیرغم اینکه سری Call of Duty بیشتر از شخصیت‌ها روی نبرد و حالت اکشن و فعالبت‌ها متمرکز شده است، تاکنون مجموعه‌ای از شخصیت‌ها وجود دارد که مورد علاقه طرفداران این فرنچایز قرار گرفته‌اند و هرکدام هم به دلایل منحصر به فرد خود! می‌توان گفت این لیست کاراکترهایی که پیش روی شما قرار گرفته، مجموعه‌ای از بهترین شخصیت‌ های Call of Duty می باشند.

از Modern Warfare گرفته تا Infinite Warfare، ما بهترین و بزرگترین شخصیت‌های تاریخچه Call of Duty’s Mode را باز به یادتان می‌آوریم.

بهترین شخصیت های Call of Duty

سری Call of Duty مجموعه‌ای هست که به طور مداوم شاهد نسخه های جدیدی از آن هستیم که شخصیت‌های جدیدی هم مدام به این سری اضافه می‌گردد.

بنابراین، هر گونه رتبه بندی برای بهترین شخصیت‌ های Call of Duty می‌تواند به سرعت بهم بخورد و از بین برود و این همان اتفاقی هست که برای این لیست رخ داده است! اکنون با ارائه شماره‌های جدیدی از سری محبوب کال آف دیوتی، فهرست بهترین شخصیت‌ های Call of Duty قطعا دستخوش تغییراتی می‌گردد زیرا کاراکترهای محبوب جدیدی در کنار سایر اشخاص محبوب این سری قرار می‌گیرند.

در ادامه با جدیدترین لیست از بهترین شخصیت‌ های Call of Duty همراه باشید.

17) Yuri

شخصیت Yuri در سری Call of Duty

شخصیت Yuri در سری Call of Duty

چندین شخصیت در سری ماجرا به شما خیانت می کنند و به تیم شرورهای داستان می پیوندند، ولی yuri نمونه نادری هست که برعکس این قضیه عمل می کند.

ایشان زمانی یکی از اعضای مفتخر فراملی گرایان روسیه (Russian Ultranationalists) و از دوستان خوب ولادیمیر ماکاروف بود.

با این حال، برخی از اعمال شیطانی گروه، یوری را به خیانت به رفقای خود سوق می دهد.

سپس ماکاروف ایشان را رها می کند تا بمیرد و این زمانی هست که ایشان تغییر جهت داده و به وفاداران می پیوندد و به افرادی مثل Price و Soap کمک می کند.

yuri همیشه نجیب ترین و بهترین قهرمان مجموعه نبود ولی رابطه‌ی پیچیده ایشان با ماکاروف و کشورش در نهایت از ایشان شخصیتی جذاب می سازد.

بازی‌ها:   Modern Warfare 2 (فقط Remastered) و Modern Warfare 3

16) MacMillan

شخصیت MacMillan

شخصیت MacMillan

در طول بازی‌های سری Modern Warfare، شخصیت کاپیتان پرایس همیشه رهبر و مربی فوق‌العاده قهرمانان جوان‌تر هست.

ولی روزی روزگاری ایشان هم جوان بود.

در چند فلاش بک هایی از ماموریت‎‌های قبلی ایشان را می بینید که از MacMillan، که به عنوان افسر فرمانده به ایشان خدمت می کرد، آموزش میبیند و یاد میگیرد.

این دو ماموریت نمادین Call Of Duty تمام آن چیزی هست که مک میلان برای محبوبیت بین طرفداران نیاز داشت و این به دلیل شوخ طبعی باورنکردنی و به طور کلی طبیعت badass ایشان ایجاد می‌گردد.

ایشان نه تنها این ویژگی ها را در Modern Warfare اصلی به نمایش می گذارد، بلکه در Modern Warfare 3 با نام Baseplate نیز حضور دارد.

بازی‌ها:   Modern Warfare و   Modern Warfare 3

15) Gary “Roach” Sanderson

شخصیت Gary “Roach” Sanderson

شخصیت Gary “Roach” Sanderson

قهرمان اصلی Modern Warfare 2 و یکی از بهترین شخصیت‌ های Call of Duty که عضوی مهم از تیم محبوب سری هست.

شما در نقش Gary Sanderson در اکثر بازی ها بازی خواهید کرد و شخصیت هایی مثل Soap MacTavish و Ghost را در ماموریت های متعدد همراهی خواهید کرد.

ساندرسون با وجود اینکه هرگز صحبت نمی کند، یکی از محبوب ترین شخصیت های قابل بازی در این مجموعه باقی مانده هست.

به عنوان بخشی از Task Force 141، Sanderson وظیفه یافتن و کشتن ماکاروف، شرور اصلی سری Modern Warfare را داشت.

مرگ ایشان به دست جنرال شپرد یکی از تکان دهنده ترین لحظات در تاریخ این فرنچایز باقی می ماند و Sanderson و Ghost هر دو توسط Shepherd زنده زنده سوزانده شدند.

بازی: Modern Warfare 2

14) Jason Hudson

شخصیت Jason Hudson

شخصیت Jason Hudson

Jason Hudson در سرتاسر سری Black Ops حضور ثابتی دارد و در اولین بازی به عنوان کنترل کننده C.I.A الکس میسون سرسخت معرفی شد.

ایشان بیش از تمام به دلیل این جمله بدنام هست که ” “The numbers mason, what do they mean!

هادسون شما را در 1 سری ماموریت در Black Ops همراهی می‌کند و بر عملیات Greenlight در Black Ops: Cold War نظارت می‌کند، برنامه‌ای ایمن که در آن سلاح‌های هسته‌ای در شهرهای بزرگ اروپایی قرار گرفته‌اند.

ایشان جان خود را در Black Ops 2 فدا کرد، در لحظه ای دلخراش که Raul Menendez قبل از بریدن گلویش به زانوهایش شلیک می کند تا Woods و David Mason بتوانند زنده بمثل.

بازی‌ها: Black Ops, Black Ops 2, Black Ops 4, Black Ops Cold War

13) Farah Ahmed Karim

شخصیت Farah Ahmed Karim در کال آف دیوتی

شخصیت Farah Ahmed Karim در کال آف دیوتی

فرح که در ریبوت Modern Warfare 2019 به نمایش گذاشته شد، به سرعت خود را به عنوان یکی از جالب‌ترین شخصیت‌های سری ریبوت‌شده معرفی کرد.

ایشان فرمانده اصلی نیروی آزادی بخش اوزیکستان هست و در کنار اعضای گروه ضربت 141 برای آزادسازی کشورش از دست Roman Barkov کار می کند.

در پایان بازی، ایشان مسئول کشتن بارکوف هست و در تخریب کارخانه گاز ایشان کمک می کند.

ایشان سپس در Modern Warfare 2 در سال 2022 بازمی گردد، البته در نقشی کوچکتر و 1 بار دیگر، ایشان با کاپیتان Price و خدمه اش کار می کند.

بازی‌ها: Modern Warfare (2019) And Modern Warfare 2 (2022)

12) Ronald “Red” Daniels

شخصیت Ronald “Red” Daniels

شخصیت Ronald “Red” Daniels

Ronald Daniels قهرمان اصلی Sledgehammer’s COD WW2 هست و بخشی از گروه بزرگ شماره 16 پیاده نظام ارتش ایالات متحده هست که در آزادسازی اروپا شرکت می کند.

WW2 1 بازی تفرقه ‌انگیز بود، ولی کمپین آن یکی از بهترین های این سری بود و خود Red به 1 شخصیت نسبتاً محبوب تبدیل شد.

برخلاف بسیاری از شخصیت‌های Call of Duty، زمان صرف کاوش در پیشینه و زندگی خانوادگی رد قبل از جنگ می‌گردد که شخصیت ایشان را کامل می‌کند و به افزایش هیجان در بخش‌های پرتنش عملیات جنگی کمک می‌کند.

شخصیت ایشان بسیار به خوبی پرداخته شده و قطعاً شایسته توجه و تقدیر هست.

بازی‌ها: WW2

11) Frank Woods

شخصیت Frank Woods در سری Call of Duty

شخصیت Frank Woods در سری Call of Duty

Frank Woods یکی از سرگرم ‌کننده‌ترین شخصیت‌های سری Call of Duty Black Ops و بهترین شخصیت‌ های Call of Duty بوده که سرگروهبان یکی از شخصیت‌های مکمل در سه بازی Black Ops هست که در کنار دوست دیرینه Alex Mason در داخل و خارج از میدان فعالیت می‌کند.

فرانک از مورد علاقه‌های طرفداران است، عمدتاً هم می‌تواند به دلیل ماهیت پولادین و تیزهوشی ایشان باشد، که منجر به نقل قول های معروفی مثل “من 1 پیاز لعنتی هستم، میسون” می‌گردد! ایشان یکی از شخصیت های اصلی Black Ops 2 هست که پس از نجات یافتن توسط Alex Mason در معرفی بازی، به عنوان راوی چندین ماموریت کمپین عمل می کند.

به همین صورت شخصیتی هست که می داند چگونه خودش را مدیریت کند و کارش را انجام دهد و محبوب اکثر بازیکنان COD هست.

بازی‌ها: Black Ops, Black Ops 2, Black Ops: Cold War

10) Raul Menendez

شخصیت Raul Menendez در سری کال آف دیوتی

شخصیت Raul Menendez در سری کال آف دیوتی

Raul Menendez یکی از بهترین ویلن‌ها یا شرورهای این مجموعه هست.

منندز بر خلاف بسیاری از کاراکترهای شرور دیگری که خلق شده اند، 1 شخصیت سه بعدی است، با انگیزه ای قوی برای اقدامات نسبتاً ریشه‌ای و مهمی که انجام می دهد.

ایشان به همین صورت یکی از تنها شرورهای سری هست که در برنامه های خود موفق بوده است، بسته به پایانی که در پایان Black Ops 2 به دست می‌آورید.

Menendez به دلایلی مورد علاقه طرفداران بازی است، به عنوان 1 نقش به یاد ماندنی برای قهرمانان Black Ops 2، به خصوص به این خاطر که انگیزه های ایشان در طول بازی به دور از شرارت هست.

Black Ops 2 یکی از بهترین کمپین های سری Black Ops  را دارد و البته که منندز بخش مهمی از این موفقیت هست.

بازی‌ها: Black Ops 2

9) Vladimir Makarov

شخصیت Vladimir Makarov

شخصیت Vladimir Makarov

می توان گفت که Makarov به یاد ماندنی ترین شخصیت شرور در فرانچایز Call of Duty و یکی از  بهترین شخصیت‌ های Call of Duty است، ماکاروف موفق شده به طور جهانی مورد تحقیر و نفرت طرفداران این مجموعه قرار گیرد که هدف اصلی نقش ایشان هم همین بود.

بر خلاف برخی دیگر از شرورهای این مجموعه، Makarov واقعاً هیچ ویژگی و انگیزه‌ای به سمت رستگاری در خود ندارد، کراکتر ایشان تماماً در مورد جدال و جنگ و سیاهی هست و بدون هیچ گونه پشیمانی از اعمال خود تا حد امکان هرج و مرج ایجاد می کند.

صحنه‌ای که معمولا به واسطه‌ی آن ایشان را بهتر از تمام به خاطر می‌آورند، مأموریت کشتار هولناک، نفرت انگیز و بدنام فرودگاه در Modern Warfare 2 بود که جنجالی‌ترین لول در تاریخ این فرنچایز باقی مانده هست.

بازی‌ها: Modern Warfare, Modern Warfare 2, Modern Warfare 3

8) Alex Mason

شخصیت Alex Mason

شخصیت Alex Mason

Alex Mason یکی از جذاب‌ترین خطوط داستانی تاریخ Call of Duty را دارد، به همین دلیل هست که شخصیت بسیار محبوبی برای طرفداران سری Black Ops محسوب می‌گردد.

همه شروع کلاسیک بازی را با بازجویی به یاد خواهند داشت، شروعی که فوراً بازیکنان را در معرض خطر قرار می دهد و آن‌ها را وادار می کند تا تمام چیزهایی را که پس از آن اتفاق می افتد زیر سؤال ببرند.

حضور بعدی Alex  در Black Ops 2 و Cold War میراث ایشان را به عنوان یکی از محبوب ترین‌ها در میان طرفداران بیشتر تثبیت کرد.

بازی‌ها: Black Ops, Black Ops 2, Black Ops: Cold War

7) David Mason

شخصیت David Mason

شخصیت David Mason

پسر Alex Mason، David Mason، نمونه دیگری از این موضوع هست که بازی Call of Duty در قسمت قهرمان‌ها کارش را به درستی انجام می‌دهد.

داستان ایشان در Black Ops 2 به موضوعات زیادی می پردازد و اتحاد مجدد الکس با پدرش در پایان بازی واقعاً احساسی و اشک دراور است!

Alex  یک قهرمان واقعی به تمام معناست و برخلاف بسیاری از شخصیت‌های COD، ایشان در واقع مقداری شوخی و خوش مزگی هم با خود به بازی‌ها می‌آورد.

در حالی که ظاهرا الکس 1 شخصیت کاملا کمدی نیست، لحظات خنده دار مطمئنا کمی بازی را لذت بخش تر و جالب‌تر می کند.

بازی‌ها: Black Ops 2

6) General Shepherd

شخصیت General Shepherd

شخصیت General Shepherd

لزوماً قرار نیست هر شخصیت بزرگی 1 قهرمان باشد، حتی در دنیای Call of Duty و General Shepherd نمونه کامل از آن هست.

طرفداران هم ایشان را به دلیل شرارت ایشان دوست دارند.

شما تقریباً تمام Modern Warfare 2 را با این فرض که ژنرال شپرد یکی از اشخاص خوب هست بازی می کنید، تا قبل از اینکه به عنوان آنتاگونیست اصلی بازی و محرک درگیری جهانی بین ارتش آمریکا و روسیه معرفی گردد!

آخرین رویارویی در بیابان صحنه ای به یاد ماندنی در فرنچایز هست و در خاطره تمام کسانی که آن را بازی می کنند ماندگار می‌گردد.

در نسخه 2022 Modern Warfare 2، شخصیت شپرد کاملاً شیطانی ظاهر نمی‌‍گردد، ولی تاکنون هم دوست داشتنی یا کاملاً قابل اعتماد نیست.

بازی‌ها: Modern Warfare 2 And Modern Warfare 2 (2022)

5) Victor Reznov

شخصیت Victor Reznov در بازی کال آف دیوتی

شخصیت Victor Reznov در بازی کال آف دیوتی

Victor Reznov شخصیتی فداکار بود که همیشه به نفع اطرافیانش عمل می کرد.

روابط ایشان با دیمیتری پترنکو و الکس میسون هر دو بخش کلیدی دو بازی اول سری Black Ops می باشند و Reznov به عنوان 1 بلوک اصلی در ایجاد ارتباط بین World at War و بازی‌های Black Ops عمل می‌کند.

Reznov 1 رهبر واقعی هست و بسیاری از مناطق جنگی را در کنار Mason می‌بینیم که در بازی کاوش می کند و برخی از سرگرم کننده ترین ماموریت ها را برای بازی به همراه خواهد داشت.

ناگفته نماند، صداپیشگی کرکتر Reznov توسط گری اولدمن افسانه ای انجام شده، که باعث بخش مهمی از تاثیرگذاری ایشان بوده و به ایجاد صدایی باورنکردنی و متمایز کمک کرد که تنها تعداد کمی می‌توانند به سرعت فراموشش کنند.

بازی‌ها:  World at War, Black Ops, Black Ops 2

4) Gaz

شخصیت Gaz در سری کال آف دیوتی

شخصیت Gaz در سری کال آف دیوتی

Gaz در بازی اصلی Modern Warfare بسیار متفاوت از بازی در سری ریبوت هست که دومی شخصیت مهم تری به حساب می‌آید، چون نقش بسیار بیشتری در روایت کلی ماجرا دارد.

برای شروع بازی، Gaz به جای اینکه فقط یکی از خدمه باشد، در هر دو بازی Modern Warfare ریبوت شده قابل بازی هست.

به همین صورت، بیشتر 1 شخصیت سه بعدی را به نمایش می گذارد، در حالی که 1 سرباز وفادار هست که به افسران ارشد خود احترام می‌گذارد، ولی اهل “بله،چشم” گفتن نیست و اگر با دستور یا عملی مخالف باشد، حتما آن را اعلام می کند.

در واقع می‌توان گفت Gaz فقط می‌خواهد کاری را که درست هست انجام دهد و دقیقا این همان چیزی هست که ایشان را به شخصیتی دوست‌داشتنی در بازی تبدیل می‌کند.

Victor Reznov شخصیت فداکار بازی بود که همیشه به نفع اطرافیانش عمل می کرد.

روابط ایشان با Dimitri Petrenko وAlex Mason هر دو بخش کلیدی دو بازی اول سری Black Ops می باشند و Reznov به عنوان 1 بلوک اصلی در ایجاد ارتباط بین World at War و بازی‌های Black Ops عمل می‌کند.

بازی‌ها:  Modern Warfare (2019) And Modern Warfare 2 (2022)

3) Captain John Price

شخصیت Captain John Price سری کال آف دیوتی

شخصیت Captain John Price سری کال آف دیوتی

Captain Price که هرگز ترسی از خود نشان نمی‌دهد، 1 رهبر واقعی در بین مردان بود و احتمالاً نمادین ترین شخصیت در سری Call of Duty نام برده می‌گردد.

ایشان خشن، ولی صادق هست.

سیگار کلاسیک و نظرات شوخ طبعانه ایشان تنها برخی از دلایلی هست که مردم ایشان را بسیار دوست داشتند و طیف گسترده ای از نقل قول ها را دارد که اکثر بازیکنان COD می توانند به راحتی آنها را به خاطر بیاورند.

کاپیتان پرایس حتی برای مدت کوتاهی تبدیل به پوستر این فرنچایز شد، عمدتاً به این دلیل که اکثر بازیکنان، Call of Duty را با چهره به یاد ماندنی ایشان در قابی از سیبیل به یاد می‌‌آورند! می‌توان گفت کاپیتان پرایس یکی از بهترین شخصیت‌ های Call of Duty هست که از تمام نظر محبوبیتش را حفظ کرده و برای تمام طرفداران سری Call of Duty محترم واقع می‌گردد.

بازی‌ها:Modern Warfare, Modern Warfare 2, Modern Warfare 3, Modern Warfare (2019), And Modern Warfare 2 (2022)

2) Ghost

شخصیت Ghost در سری کال آف دیوتی

شخصیت Ghost در سری کال آف دیوتی

Ghost یکی دیگر از شخصیت‌هایی هست که طرفداران COD با آن به خوبی ارتباط برقرار کردند، به خصوص زمانی که زندگی گذشته ایشان فاش شد و برای بازیکنان معلوم شد این شخصیت چقدر باید از سر بگذراند، با شکنجه‌هایی که متحمل شد و این واقعیت که خانواده‌اش کشته شدند.

در حالی که این شپرد هست که در نهایت ایشان را نجات می دهد و ایشان را زیر بال خود می گیرد و به همین صورت این شپرد هست که دوباره به ایشان خیانت می کند که دلخراش‌ترین مرگ در تاریخ این فرنچایز محسوب می‌گردد.

Ghost برای مدت طولانی فقط در 1 بازی ظاهر شد، ولی یکی از محبوب ترین شخصیت های سری باقی ماند.

محدود کردن حضور ایشان در نسخه ریبوت Modern Warfare 2 هم چیزی از میراث باقی‌مانده ایشان در بازی کم نمی‌کند.

بازی‌ها:  Modern Warfare 2 And Modern Warfare 2 (2022)

1) Captain “Soap” MacTavish

شخصیت Captain “Soap” MacTavish

شخصیت Captain “Soap” MacTavish

Captain MacTavish که بیشتر گیمرها ایشان را با نام ” Soap” می‌شناسند، نه تنها بزرگترین شخصیت در تاریخ Call of Duty (تا این لحظه) بود، بلکه به یکی از محبوب ترین شخصیت های بازی تبدیل شد.

به عنوان بخشی از هر سه بازی اصلیModern Warfare، طرفداران زمان زیادی را با این شخصیت گذرانند، به همین دلیل هست که مرگ ایشان بسیار تأثیرگذار بود، به خصوص به این دلیل که اکثر طرفداران باور نداشتند که Call of Duty جرات کشتن چنین شخصیت محبوبی را دارد.

تماشای گریه کاپیتان پرایس با چهره ای سرسختانه که روی بدن Soap گریه می کند، صحنه ای چشمگیر، تاثیرگذار و غم‌انگیز هست و تنها آنچه بازمانده از یکی از شخصیت های بزرگ بازی را تثبیت می‌کند.

با این حال، با کمال تعجب، ایشان وارد ریبوت Modern Warfare 2019 نشد ولی به شدت در قسمت دوم حضور دارد و بازگشت ایشان برای طرفداران این سری محبوب بسیار خوشحال کننده بود!

بازی‌ها:  Modern Warfare, Modern Warfare 2, Modern Warfare 3, And Modern Warfare 2 (2022)

آنچه در لیست بالا نام برده شده بخشی از معروف و به همین صورت بهترین شخصیت‌ های Call of Duty بوده، طبق سلیقه‌ی شما امکان دارد نام‌ها و یا ترتیب رتبه گذاری متفاوت باشد، به نظر شما جای اسم چه کسانی خالیست؟! شما فکر می‌کنید ترتیب این اسامی باید تغییر می‌کرد یا نه؟! نظرات خود را  با ما در میان بگذارید.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: اسماعیل سالاری »

tamba.ir logo کد خبر: « 122483 »

tamba.ir logo بازدیدها: 5283 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :