tamba.ir logo راه‌ های دور زدن سوپرسل؛ آموزش رفع تحریم کلش آف کلنز ...
راه‌ های دور زدن سوپرسل؛ آموزش رفع تحریم کلش آف کلنز
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://www.plaza.ir/140201/483846/unbanned-account-clash-of-clans/

متاسفانه ورود سیاست به زمینه های بسیار نظیر سرگرمی سبب شده تا گیمرهای ایرانی به دنبال راه‌ های دور زدن سوپرسل برای اتصال به بازی های این شرکت باشند.

تمام سعی مان براین هست که ساده ترین راه برای اتصال بی دغدغه شما به بازی های این شرکت نظیر کلش اف کلنز را فراهم کنیم.

برای دور زدن تحریم سوپر سل مسیر های بسیاری پیش روی شما نخواهد بود زیرا این محدودیت تنها برای موقعیت مکانی ایران درنظر گرفته شده که اگر به دنبال راهی برای برداشتن آن هستید باید خود را به عنوان 1 کاربر خارج از ایران معرفی کنید.

برای این مبحث اطلاعات خوبی در ادامه قرار گرفته که پیشنهاد می گردد از کنار آنها ساده عبور نکنید و تا انتهای این مقاله آموزشی با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب

راه‌ های دور زدن سوپرسلنکات مهم در رفع خطای کلش آف کلنزآموزش رفع تحریم کلش آف کلنزرفع خطای کلش آف کلنز چه ارتباطی با تعلیق دارد؟سخن پایانی

راه‌ های دور زدن سوپرسل

بسیاری از کاربران ایرانی سوپرسل را با بازی محبوب این شرکت یعنی کلش اف کلنز میشناسند که متاسفانه چند روزی هست شاهد محدودیت هایی برای گیمرهای ایرانی بوده ایم.

برای یادگیری دور زدن تحریم سوپر سل نیازی به انجام کار پیچیده ای نیست زیرا 1 روش ساده و مطمئن برای شما در ادامه معرفی شده که با انجام آن میتوانید با خیال آسوده به بازی خود متصل شوید.

نکات مهم در رفع خطای کلش آف کلنز

نکات مهم در رفع خطای کلش آف کلنز

اخیراً شاهد محدودیت هایی از سوی شرکت سوپرسل برای کاربران ایرانی بوده ایم که این موضوع دلیل و ارتباطی با خشونت کاربران و یا عدم فعالیت کاربران ایرانی در بازی های سوپرسل نبوده هست بلکه تحریم اصلی‌ترین مانع ورود گیمرهای ایرانی به محصولات سوپرسل بوده که در این مقاله آموزشی از سایت پلازا قصد داریم شما را با راهکارهای مناسبی برای رفع این مشکل به وجود آمده مواجه کنیم.

دقت داشته باشید که این مشکل برای تمامی گیمر هایی که با موقعیت آی پی ایران وارد بازی می شوند وجود داشته هست که تا چندی پیش بسیاری از اشخاص بر این باور بودند که قرار هست تمامی اکانت هایی که با موقعیت مکانی ایران به بازی متصل می شوند برای همیشه حذف شوند که طبق بررسی های به عمل آمده این موضوع صحت نداشته و قرار بر این نیست که گیمر های ایرانی بازی های خود در سوپرسل را از دست دهند بلکه با 1 محدودیت برای اتصال به بازی مواجه می باشند.

آموزش رفع تحریم کلش آف کلنز

یکی از راهکارهای مفید که می‌تواند اتصال شما را به این بازی محبوب و آنلاین را برقرار کند تغییر دادن آی پی با استفاده از برنامه هایی به نام فیلترشکن بوده هست.

اگر جزو گیمر های حرفه ای و فعال بازی کلش آف کلنز و یا دیگر محصولات سوپرسل هستید پیشنهاد می گردد که یکبار این موضوع را تست کنید که می‌تواند تحریم مربوطه را از پیش روی شما را بردارد.

رفع خطای کلش آف کلنز چه ارتباطی با تعلیق دارد؟

رفع خطای کلش آف کلنز چه ارتباطی با تعلیق دارد ؟

دقت داشته باشید که تحریم های محصولات سوپرسل به دو صورت انجام میگیرد که مورد اول تعلیق موقت و مورد دوم تعلیق دائمی بوده هست.

فحاشی و یا اذیت و آزار دیگر کاربران یکی از اصلی ترین دلایلی بوده که شما را با تعلیق موقت مواجه می‌کند زیرا در صورتی که اکانت شما از سوی گیمر های دیگر گزارش داده گردد این موضوع از سوی پشتیبانان سوپرسل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اگر صحت آن اثبات گردد اکانت شما برای مدت زمانی به حالت تعلیق درخواهد آمد.

ولی تعلیق دائم به معنای از دست دادن اکانت برای همیشه بوده که راهی برای باز پس گیری آن نخواهد داشت.

حال شما با بررسی محدودیت خود می توانید متوجه شوید که چه نوع تعلیقی برای شما در نظر گرفته شده هست.

یکی دیگر از مواردی که معمولاً گیمرهای ایرانی در اتصال به بازی های سوپرسل با آن مواجه می شوند سیاست گذاری بازی ها هست.

بر اساس سیاست‌گذاری‌های سوپرسل اکثر ممنوعیت هایی که برای کاربران در نظر گرفته می گردد غیر قابل مذاکره بودند و به همین دلیل با قوانین سختگیرانه به دنبال حفظ حریم خصوصی کاربرانی می باشند که تنها برای سرگرمی به محصولات سوپرسل رجوع کرده اند.

در خصوص رفع خطای کلش آف کلنز همان طور که گفته شد اصلی‌ترین اقدامی که شما باید انجام دهید تغییر دادن آی پی خود به کشوری به جز ایران بوده هست.

طبق بررسی های به عمل آمده متاسفانه تنها کشور ایران دچار ممنوعیت شده هست که سیاست گذاری های بازی 1 مانع پیچیده برای اتصال گیمرهای ایرانی به بازی را پیاده‌سازی نموده اند که با تغییر دادن آی پی خود می توانید به بازی متصل شوید و نیاز دیگری به آموزش حل مشکل ورود به سیستم سوپرسل نداشته باشید.

متاسفانه راه دیگری برای حل مشکل عدم ورود کاربران ایرانی به سوپرسل وجود نداشته هست زیرا تمامی موقعیت مکانی ایران دچار تحریم این بازی شده هست که اگر قصد اجرای آن را دارید تنها مسیر پیش روی شما استفاده از 1 وی پی ان برای تغییر دادن آی پی بوده هست که اغلب اوقات و طبق تست های انجام گرفته از سمت پلازا با انجام این کار مشکل شما حل خواهد شد.

اگر از راه دیگری برخوردار هستید که می‌تواند به دور زدن تحریم سوپرسل کمک نماید آن را از ما دریغ نکنید و در بخش نظرات با ما همراه باشید.

سخن پایانی

آموزش راه‌ های دور زدن سوپرسل به پایان رسید که تاحد ممکن سعی کردیم در ساده ترین راه شما را به دنبال آن چیزی که هستید برسانیم.

دقت داشته باشید که ممکن هست برای حل مشکل عدم ورود کاربران ایرانی به سوپر سل راه دیگری نیز وجود داشته باشد که اگر از آن بهرهمند هستید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و تجربیات خود در این زمینه را باما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپسمنتخب کاربرانچگونه گوشی را اشغال کنیم؟ آموزش روش های از دسترس خارج کردن گوشیچگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپروش های مختلف دریافت شماره حساب از روی شماره کارتمعرفی نرم افزار های رایگان و حرفه‌ای اسکرین رکوردر در ویندوز، مک و لینوکس + آموزش ویدیوییراهنمای جامع تنظیمات دوربین گوشی های شیائومیبازیابی پیام های واتساپ؛ چگونه پیامهای حذف شده واتس اپ را برگردانیم؟
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: مریم مجیدی »

tamba.ir logo کد خبر: « 122398 »

tamba.ir logo بازدیدها: 4456 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :