tamba.ir logo دانلود زیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Rising ...
دانلود زیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Rising
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/191233/immortals-fenyx-rising-persian-subtitle/

«واژه‌های تهی، شیطانی می باشند».

این را هومر در اودیسه به زبان می‌آورد.

ولی هر چه در مورد Immortals Fenyx Rising بگوییم تهی خواهد بود و این اثری هست که باید شخصاً در دنیای آن غرق شوید و مثل آنچه یوبی‌سافت می‌گوید به آخرین امید خدایان تبدیل شوید.

پارسی گیم در ادامه روند انتشار زیرنویس فارسی بازی تصمیم به ترجمه و بومی‌سازی بازی اکشن ماجراجویی یوبی‌سافت گرفت که اساطیر یونانی را به امید پرداختن به حکایتی افسانه‌ای به کار می‌گیرد.

با دانلود زیرنویس فارسی Immortals Fenyx Rising می‌توانید به هفت سرزمین موجود در بازی سفر کنید و کنار ایزدهای یونانی، قصه‌ای متفاوت را دنبال کنید و بدون نیاز به فهم زبان انگلیسی از تجربه بازی لذت ببرید.

بازی Immortals Fenyx Rising را می‌توان نمونه مشابه Zelda Breath of the Wild نامید، اثری که بازی‌های جهان‌باز را برای همیشه تغییر داد و روندی کاملاً تازه خلق کرد.

یوبی‌سافت هم از دیگر شرکت‌ها به دور نماند و ترجیح داد تا کپی مشابه آن را با تکیه روی اسطوره‌شناسی یونانی ارائه کند.

داستان بازی حکایت زندگی دختری یونانی به نام Fenyx هست که از غرق شدن کشتی نجات پیدا می‌کند و خود را در جزیره‌ی طلایی می‌یابد.

ایشان که از وضعیت آشفته خبردار می‌گردد، تصمیم می‌گیرد تا ایزدهای المپ‌نشین را به تاج‌وتختشان بازگرداند.

ایشان آخرین امید خدایان هست.

وی در این راه با پرنده‌ای جادویی آشنا می‌گردد که می‌تواند محیط را جستجو کند و ماجراجویی افسانه‌ای را برای نجات خدایان آغاز می‌کند.

با دانلود زیرنویس Immortals Fenyx Rising، موبه‌مو داستان را متوجه خواهید شد و سفری بی‌نظیر در دنیای اساطیری یونان خواهید داشت.

زیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Rising

روند بازی فناناپذیران ظهور فنیکس به‌صورت سوم شخص دنبال می‌گردد.

در ادامه با هفت منطقه بزرگ مواجه خواهید شد که هر منطقه بر اساس 1 ایزد طراحی شده هست.

بازی به‌صورت جهان‌باز و آزادانه پیش می‌رود و به همین صورت پرنده‌ی جادویی برای یافتن مکان‌های مخصوص به شما کمک خواهد کرد.

این بازی با الهام از زلدا، دسترسی به تمام نقشه را آزاد کرده هست.

در ادامه با مأموریت‌های متفاوتی روبه‌رو می‌شوید و با هیولاها و دشمنانی خواهید جنگید که نفس شما را خواهند برید.

در واقع میزان توانایی و استقامت در حین مبارزه اهمیت دارد و اگر خسته باشید، شانس پیروزی شما کاهش می‌یابد.

داستان بازی پر از پیچ و تاب‌های مختلف هست و خواهید دید که فهم آن، نیازمند دانش مناسبی از زبان انگلیسی هست.

با دانلود زیرنویس فارسی می‌توانید تجربه‌ای کامل داشته باشید و از اتفاقات مختلف باخبر شوید.

گیم پلی بازی Immortals Fenyx Rising با زبان فارسی از کانال یوتوب پارسی گیم

زیرنویس بازی Immortals Fenyx Rising به لطف تیمی از مترجم‌های خبره در زمینه بازی، فیلم و سینما تهیه شده هست.

از آنجایی که زبان بازی به داستان‌های اساطیری نزدیک است، نیاز به توجه جدی به گزینش واژگان و انتخاب ساختارهای مناسب وجود داشت و تیم ترجمه از ترفندهای مختلفی برای حفظ اصالت زبانی بازی استفاده کرده هست.

در واقع شما تنها 1 زیرنویس ساده دریافت نخواهید کرد و بلکه فارسی ساز Immortals Fenyx Rising، تجربه‌ای نو در زبان فارسی می‌آفریند.

فرایند بومی‌سازی بازی برای نزدیک بودن داستان به زبان فارسی انجام شده هست و 1 ترجمه ضعیف و بدون هویت نخواهید یافت.

بدون شک فارسی سازی 1 اثر کار ساده‌ای نیست و پارسی گیم مفتخر هست که زیرنویس بازی را به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار دهد.

پارسی گیم هیچ هزینه‌ای برای دانلود زیرنویس Immortals Fenyx Rising دریافت نمی‌کند و شما می‌توانید به رایگان آن را دریافت کنید.

گفتنی هست این زیرنویس با کمک تیمی از مترجم‌ها، ویراستارها، گرافیست‌ها، برنامه‌نویس‌ها و دبیران ویژه تهیه شده هست و این نتیجه‌ی 1 کار تیمی با مدیریت جدی هست.

هدف نهایی ما جلب نظر شما و ارائه 1 زیرنویس باکیفیت هست.

درحالی‌که بازی ماجراجویانه یوبی‌سافت آن‌چنان که باید کامل نیست، ولی امیدواریم که زیرنویس آن بتواند تجربه‌ی شما را دل‌نشین کند و سفر شما به یونان باستان و آشنایی با ایزدهایی همثل زئوس و آفرودیته سرشار از لحظات جذاب باشد.

فارسی ساز Immortals Fenyx Rising در پایان مطلب برای دانلود قرار داده شده هست.

می‌توانید عضو کانال تلگرام پارسی گیم شوید یا صفحه اینستاگرام پارسی گیم را دنبال کنید و علاوه بر آنکه از اخبار زیرنویس بازی آگاه شوید به هزاران محتوا و خبرهای روزانه دسترسی پیدا کنید.

در پایان از دلگرمی و حمایت‌های شما تشکر می‌کنیم و امیدواریم که توانسته باشیم اندکی از نالطفی به زبان فارسی از سوی بازی‌سازها بکاهیم.

پارسی گیم هفته های قبل هم بازی هایی نظیر A Plague Tale: Requiem و God of War و چندین بازی دیگر را فارسی سازی کرده هست که می توانید به بخش فارسی ساز بازی مراجعه کنید و کلیه بازی های فارسی شده توسط تیم پارسی گیم را دانلود نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

زیرنویس بازی ایمورتال فینیکس رایزینگزیرنویس بازی ایمورتال فینیکس رایزینگ زیرنویس بازی ایمورتال فینیکس رایزینگزیرنویس بازی ایمورتال فینیکس رایزینگ فارسی ساز بازی Immortals Fenyx Risingفارسی ساز بازی Immortals Fenyx Rising فارسی ساز بازی Immortals Fenyx Risingفارسی ساز بازی Immortals Fenyx Rising زیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Risingزیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Rising زیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Risingزیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Rising دانلود زیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Risingدانلود زیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Rising دانلود زیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Risingدانلود زیرنویس فارسی بازی Immortals Fenyx Rising
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: عاطفه کریمی »

tamba.ir logo کد خبر: « 122575 »

tamba.ir logo بازدیدها: 10104 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :