tamba.ir logo دانلود زیرنویس فارسی بازی A Plague Tale: Requiem ...
دانلود زیرنویس فارسی بازی A Plague Tale: Requiem
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/191905/a-plague-tale-requiem-persian-subtitle/

چرا باید به رؤیاها توجه کرد؟ این سؤال مهمی هست که بازی A Plague Tale Requiem از همان لحظه اول از ما می‌پرسد و این بازی‌کننده هست که در نهایت به آن پاسخ می‌دهد.

روند احساسی میان خواهر و برادری که حالا گریبان‌گیر مشکلات تازه‌ای شده‌اند و اگرچه خبری از دشمنی خارجی همان‌طور که در بازی A Plague Tale Innocence دیدیم نیست، ولی دنباله بازی، سفری غیرمترقبه و مهیج به درون خودآگاهی و البته تلاشی برای رهایی هست.

رهایی از آنچه در دل 1 رؤیا نوید داده می‌گردد و در نهایت تمام آنچه باقی می‌ماند، شما هستید که همچون بعد مستقلی از شخصیت‌های بازی، دوربین به دست بگیرید و کنار آن‌ها گریه کنید، لبخند بزنید، خوشحال شوید و در نهایت بجنگید.

پارسی گیم مفتخر هست زیرنویس فارسی بازی A Plague Tale Requiem را در ادامه روند انتشار زیرنویس بازی به‌صورت کاملاً رایگان و باکیفیت مطلوب در اختیار شما گیمرهای ایرانی عزیز قرار دهد.

پارسی‌گیم به‌طور مداوم در تلاش هست تا زیرنویس فارسی بهترین بازی‌های روز دنیا را در اختیار ایرانیان قرار دهد.

این اتفاقی هست که به لطف همکاری و حمایت شما عزیزان رخ داده هست و پس از آنکه زیرنویس فارسی A Plague Tale Innocence به دست شما رسید، وقت آن هست که به دنباله بازی بپردازیم و ماجرای هوگو و آمیسیا را با زبان فارسی تجربه کنیم.

آمیسیا دیگر آن دختر کوچک و ساده نیست و بلکه باید با چالش‌های درونی تازه‌ای بجنگد که هزینه گزافی هم برای ایشان خواهد داشت.

رشد شخصیت‌های بازی در کنار رشد فنی استودیو و ارائه 1 تجربه بصری بی‌نظیر در کنار زیباترین قطعات موسیقی بازی، باعث شده تا A Plague Tale Requiem جزو بازی‌هایی باشد که نباید به‌هیچ‌عنوان از دست دهید.

زیرنویس فارسی بازی A Plague Tale Requiem

زیرنویس بازی A Plague Tale Requiem با همکاری تیمی از مترجمان خبره بازی و فیلم تهیه شده هست و گروهی از ویراستاران، مدیران و اشخاص متخصص روی کیفیت متن متمرکز بوده‌اند تا بهترین نتیجه برای شما عزیزان به دست بیاید.

با دانلود زیرنویس A Plague Tale Requiem 1 تجربه کامل دریافت خواهید کرد و علاوه بر آنکه دیالوگ‌ها، مونولوگ‌ها و توضیحات موجود در بازی به فارسی برگردانده می‌گردد، تمامی بخش‌های بازی از جمله منوها و تنظیمات هم به زبان فارسی ارائه می‌گردد.

این بدین معنی هست که شما 1 بازی کامل به زبان فارسی دریافت می‌کنید و تنها 1 زیرنویس ساده پیش روی شما نیست.

صحبت‌های میان هوگو و آمیسیا جنبه‌ای کاملاً احساسی دارند و مترجمان کاملاً به لحن شخصیت‌ها و گزینش واژه‌ها توسط آن‌ها دقت کرده‌اند.

همان‌طور که ترجمه 1 فرایند حل مسئله و مشکل است، تمامی سؤالات و ابهامات بزرگ با همکاری تیمی و اشخاص خبره برطرف شده هست.

در نهایت زیرنویس فارسی A Plague Tale Requiem آماده دانلود هست و می‌توانید ماجراجویی خود را همراه خواهر و برادر دوست‌داشتنی داستان، این بار در جنوب فرانسه و مناطق ساحلی دنبال کنید.

اگر تابه‌حال منتظر این زیرنویس مانده بودید، حالا بهانه خوبی برای شروع بازی دارید.

فارسی ساز A Plague Tale Requiem

همان‌طور که در بخش قبل هم اشاره کردیم، شما فارسی ساز A Plague Tale Requiem را دریافت خواهید کرد.

این فارسی ساز تمامی بخش‌ها و منوها را به زبان فارسی برمی‌گرداند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که تغییر تنظیمات به زبان انگلیسی برایتان دشوار است، این زیرنویس چاره‌ساز خواهد بود.

زیرنویس بازی‌های پارسی‌گیم، نتیجه تلاشی تیم‌های مختلف از جمله مترجمان، ویراستاران، مدیران، برنامه‌نویس‌ها و گرافیست‌ها هست و تمامی فایل‌های زیرنویس به‌صورت کامل رایگان در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌گیرد.

ناشران بازی نشان داده‌اند که زبان فارسی اهمیتی برای آن‌ها ندارد، ولی این باعث نمی‌گردد تا ایرانیان از تجربه بهترین بازی‌های روز دنیا محروم بمثل.

در پایان باید به حمایت و همراهی شما عزیزان اشاره کرد و از تمامی پیام‌های محبت‌آمیز شما سپاس‌گزاریم.

پرونده تولید زیرنویس بازی در پارسی‌گیم تازه باز شده هست و زیرنویس بازی‌های هیجان‌انگیزی در هفته‌ها و ماه‌های آتی منتشر خواهند شد.

می‌توانید همراه کانال تلگرام پارسی گیم و صفحه اینستاگرام ما باشید تا علاوه بر محتوای تازه، آخرین اخبار زیرنویس را هم دریافت کنید.

حال وقت آن هست به دانلود زیرنویس بازی A Plague Tale Requiem بپردازید.

پارسی گیم هفته های قبل هم بازی هایی نظیر Horizon Zero Dawn و God of War و چندین بازی دیگر را فارسی سازی کرده هست که می توانید به بخش فارسی ساز بازی مراجعه کنید و کلیه بازی های فارسی شده را دانلود نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

 Requiem Requiem  Requiem Requiem  Requiem Requiem  Requiem Requiem  Requiem Requiem فارسی ساز بازی A Plague Tale Requiemفارسی ساز بازی A Plague Tale Requiem فارسی ساز بازی A Plague Tale Requiemفارسی ساز بازی A Plague Tale Requiem فارسی ساز بازی A Plague Tale Requiemفارسی ساز بازی A Plague Tale Requiem
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: مهین فرهمند »

tamba.ir logo کد خبر: « 122254 »

tamba.ir logo بازدیدها: 10539 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :