tamba.ir logo دانلود بازی TRANSFORMERS: Forged to Fight برای اندروید ...
دانلود بازی TRANSFORMERS: Forged to Fight برای اندروید
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/119755/transformers-forged-to-fight/

دانلود بازی TRANSFORMERS: Forged to Fight برای اندروید

اگر از علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمایی اکشن باشید، بی شک فیلم تبدیل شوندگان را دیده‌اید، محصولی بی‌نظیر که اولین اپیزود آن در سال 2007 به نمایش درآمد.

در داستان فیلم ربات‌های تبدیل شونده‌ای وجود داشتند که از سیاره‌ای دیگر به زمین پناهنده شده بودند و به‌نوعی این دسته از نوع ربات‌های خوبی بودن که قصد ضربه‌زدن به انسان‌ها را نداشتند.

ولی در روبه‌رو هم تیمی وجود داشتند که برای بازگرداند این دسته از ربات‌ها با انسان‌ها خرابکار همکار شده بودند و بدین شکل خط داستان پیش می‌رفت.

بر اساس این داستان هیجان‌انگیز، بازی‌های مختلفی طراحی و طراحی شد که یکی از آنها بازی TRANSFORMERS: Forged to Fight نام دارد، عنوانی منحصربه‌فرد که اجازه می‌دهد بازیکنان و علاقه‌مندان به تبدیل شوندگان بار دیگر با ربات‌های موردعلاقه خود در مسیر پیروزی همراه شوند.

شاید شما فیلم TRANSFORMERS را ندیده باشید و در اولین سؤال با خود بگویید چرا به ربات‌ها تبدیل شوندگان گفته می‌شد؟ این ربات‌ها برای آنکه حالت پوششی بر روی زمین داشته باشند و در میان انسان‌ها بدون مشکل بتوانند زندگی کنند، قادر بودند تا به خودروها و وسایل نقلیه متنوعی تبدیل شوند.

حال و در بازی اندرویدی TRANSFORMERS می‌توانید در نقش فرمانده اصلی یعنی Optimus Prime به جهان تبدیل شوندگان سفر کنید و برای نجات جهان با دیگر ربات‌ها وارد مبارزه شوید.

به Optimus Prime ، Megatron ، Bumblebee ، Waspinator ، Rhinox ، Grimlock ، Soundwave و بسیاری دیگر ملحق شوید و در برابر دیگر تیم‌های رباتی برای برتری در جهان رقابت کنید.

در آغاز فقط شما با رهبر اصلی Autobotsها یعنی Optimus Prime داستان را آغاز خواهید کرد و به‌مرور هر چه در داستان پیشروی کنید و بتوانید حریفان خود را شکست دهید، می‌توانید دیگر ربات‌های موجود را به دست آورده و به‌نوعی در تیم خود جای دهید.

داستان از مبارزات منحصربه‌فرد و جذابی تشکیل شده هست که شاید مثل آن را در دیگر بازی‌های مشابهی همچون Mortal Kombat یا Teken تجربه کرده باشید ولی این ویژگی‌های خاص ربات‌هاست که مبارزات را تازه و هیجان‌انگیز می‌کند.

ویژگی های کلیدی بازی TRANSFORMERS

جمع آوری ربات ها از کل جهان Transformersنبرد با بازیکنان دیگر در عرصه های بزرگ 360 درجهبا دوستان خود تیم تشکل دهید و متحد شویدوجود ربات های معروف فیلم تبدیل شوندگانگیم پلی سرگرم کننده و آنلاینگرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی TRANSFORMERS: Forged to Fight هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.6 از 5.0 هست.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های World Robot Boxing 2 و MARVEL Super War را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی TRANSFORMERS با ترافیک نیم بها برای اندروید همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

 Forged to Fight Forged to Fight  Forged to Fight Forged to Fight  Forged to Fight Forged to Fight  Forged to Fight Forged to Fight  Forged to Fight Forged to Fight
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: مجید خوش آهنگ »

tamba.ir logo کد خبر: « 122931 »

tamba.ir logo بازدیدها: 19309 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :