tamba.ir logo دانلود بازی Smalland Survive the Wilds برای PC ...
دانلود بازی Smalland Survive the Wilds برای PC
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/211793/download-smalland-survive-the-wilds-for-pc/

دانلود بازی Smalland Survive the Wilds برای کامپیوتر

با گذر زمان شاهد شکل‌گیری آثار ژانر بقا هستیم که پیچیده‌تر و گسترده‌تر از بازی‌های قدیمی می باشند.

هر ساله می‌توان کلی بازی بقای متفاوت در بازار پیدا کرد که بازیکنان را به چالش می‌کشند.

Smalland Survive the Wilds 1 بازی مهیج هست که بازیکنان را به جای 1 انسان کوچک قرار می‌دهد که در تلاش برای زنده ماندن در دنیای خطرناک و غیر قابل بخشش هست.

این بازی 1 تجربه بقای واقع‌گرایانه را ارائه می‌دهد، به‌طوری‌که بازیکنان باید منابع را جمع آوری کنند، ابزارها و سلاح‌های خود را بسازند و سرپناهی بسازند تا از خود در برابر عناصر و موجوداتی که در زمین پرسه می‌زنند محافظت کنند.

بازیکنان بازی را با چیزی جز لباس خود شروع می‌کنند و باید به یاد بگیرند که چگونه منابعی مثل غذا، آب و چوب را جمع آوری کنند تا زنده بمثل.

این بازی به همین صورت دارای 1 مکانیک منحصر به فرد کوچک شدن هست که باعث می‌گردد تمام چیز در جهان بزرگ‌تر و خطرناک‌تر احساس گردد و 1 لایه اضافی از تنش و هیجان را به گیم پلی اضافه می‌کند.

همان‌طور که پیشرفت می‌کنند، می‌توانند ابزارها و سلاح‌های پیشرفته‌تری بسازند که بقا را آسان‌تر می‌کند، ولی همیشه باید مراقب خطرات و چالش‌های جدید باشند.

سیستم آب و هوای بازی به همین صورت 1 لایه سختی اضافی اضافه می‌کند، به‌طوری‌که بازیکنان باید با باران، برف و حتی رعد و برق که می‌تواند به ساختار آنها آسیب برساند و بقا را دشوارتر کند، مبارزه کنند.

طراحی جهان باز این بازی به همین صورت به بازیکنان این امکان را می‌دهد که با سرعت خود محیط را کشف کنند و در این مسیر چالش‌ها و فرصت‌های جدیدی را دیده و با آن‌ها روبرو شوند.

بازی Smalland Survive the Wilds عنوانی در سبک بقا هست که تجربه‌ای منحصر به فرد و به شدت اعتیادآور را به بازیکنان ارائه می‌دهد.

این بازی با مکانیک‌های واقع‌گرایانه بقا، گرافیک زیبا و گیم پلی چالش برانگیز، برای هر کسی که عاشق بازی‌های بقا هست یا به دنبال 1 تجربه جدید و هیجان انگیز است، اثری ضروری بوده و دانلود کردنش به شدت توصیه می‌گردد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های 7 Days to Die و Outward Definitive Edition را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Smalland Survive the Wilds برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 7 SP1 Processor: Intel(R) Core(TM) i5-9400 CPU @ 2.90GHz or equivalent Memory: 8 GB RAM Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1650 or equivalent DirectX: Version 12 Network: Broadband Internet connection Storage: 20 GB available space Additional Notes: Connecting to Epic EOS is required for online multiplayer

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 10 (64-bit versions) Processor: Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz or equivalent Memory: 16 GB RAM Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2070 or equivalent DirectX: Version 12 Network: Broadband Internet connection Storage: 20 GB available space Additional Notes: 1080p 60 fps on Ultra settings

تصاویری از محیط بازی :

بازی Smalland Survive the Wildsبازی Smalland Survive the Wilds بازی Smalland Survive the Wildsبازی Smalland Survive the Wilds بازی Smalland Survive the Wildsبازی Smalland Survive the Wilds بازی Smalland Survive the Wildsبازی Smalland Survive the Wilds بازی Smalland Survive the Wildsبازی Smalland Survive the Wilds
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: احمد جمالی »

tamba.ir logo کد خبر: « 123064 »

tamba.ir logo بازدیدها: 19526 5 شبانه روز پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :