tamba.ir logo دانلود بازی Killbug برای PC ...
دانلود بازی Killbug برای PC
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/211482/download-killbug-for-pc/

دانلود بازی Killbug برای کامپیوتر

ژانر شوتر اول شخص این روزهای وارد 1 دوره تازه‌ای شده که در آن بسیاری از بازی سازان مستقل سعی می‌کنند تا به نسل‌های گذشته ادای احترام کرده و شوترهای کلاسیک مدرنی را توسعه دهند.

Killbug که توسط XYZ Games طراحی شده هست 1 بازی شوتر علمی تخیلی هست که در سال 2023 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شده هست.

داستان بازی در آینده‌ای دیستوپیایی می‌گذرد که در آن بشریت به دلیل تهاجم 1 نژاد بیگانه به نام Killbugs در آستانه انقراض هست.

بازیکنان نقش عضوی از گروه مقاومت را بر عهده می‌گیرند که وظیفه دارد با مهاجمان مقابله کند و بشریت را نجات دهد.

این بازی به بهترین شکل ممکن بسیاری از المان‌های شوتر کلاسیک مثل درجه سختی بالا و تنوع در محیط‌ها و دشمنان را در گیم پلی خود دخیل کرده هست.

گیم پلی بازی Killbug بر روی اکشن تیراندازی سریع تمرکز دارد و بازیکنان از سلاح‌های مختلف و توانایی‌های ویژه برای از بین بردن انبوه بیگانگان حشره وار استفاده می‌کنند.

این بازی دارای هر دو حالت تک نفره و چند نفره هست که حالت دوم به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با دوستان خود متحد شوند تا با هم تهدید بیگانه را مقابله کنند.

Killbug به دلیل موضوعات علمی تخیلی و مکانیک‌های گیم پلی امیدوارکننده خود، سروصدای اولیه را دریافت کرد و پس از انتشار نیز موفق شد تا حس و حال کلاسیک شوتر را برای علاقه‌مندان ایجاد کرده و 1 بازی مطرح گردد.

اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که از اکشنی دیوانه‌وار به همراه 1 گرافیک کلاسیک و قدیمی لذت می‌برد، بازی Killbug بدون شک یکی از شوترهای مطرح و مهم امسال محسوب می‌گردد.

بازی Killbug عنوانی در سبک شوتر اول شخص هست.

این بازی با الهام گرفتن از آثار قدیمی درون این ژانر و قرار دادن آن مکانیک‌ها درون 1 بازی مدرن، موفق شده توجه طرف‌داران ژانر شوتر را به سوی خود جلب کند.

اگر به بازی‌های سخت و چالشی اکشن علاقه دارید، Killbug می‌تواند شما را برای ساعت‌ها درگیر خود نگه دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hyperviolent و Forkscythe را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Killbug برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 7, 64-bit Processor: 2.8GHz CPU Quad Core Memory: 8 GB RAM Graphics: Geforce GTX 860 or equivalent Storage: 250 MB available space Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 7, 64-bit Processor: 3.2GHz CPU Quad Core Memory: 16 GB RAM Graphics: Geforce GTX 1080 or equivalent Storage: 250 MB available space Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

تصاویری از محیط بازی :

بازی Killbugبازی Killbug بازی Killbugبازی Killbug بازی Killbugبازی Killbug بازی Killbugبازی Killbug بازی Killbugبازی Killbug
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: پارسا جلالی اصل »

tamba.ir logo کد خبر: « 122984 »

tamba.ir logo بازدیدها: 20047 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :