tamba.ir logo دانلود بازی ArcRunner برای PC ...
دانلود بازی ArcRunner برای PC
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/210275/download-arcrunner-for-pc/

دانلود بازی ArcRunner برای کامپیوتر

ژانر روگ لایک از سبک‌هایی هست که در کنار قدیمی بودن، به تازگی توانسته جایگاه ویژه‌ای در صنعت گیم پیدا کرده و در اکثر بازی‌های مستقل و بزرگ سال شاهد المان‌های این سبک هستیم.

قابلیت طراحی شدن تصادفی مراحل و دشمنان، باعث می‌گردد که 1 بازی به هیچ وجه تکراری نشده و همیشه المان‌هایی برای لذت بردن در آن وجود داشته باشد.

بازی ArcRunner نیز یکی از جدیدترین آثار درون بازار بوده که ویژگی روگ لایک را به شکل بی نظیری پیاده سازی کرده هست.

مثل Returnal، ArcRunner از فرمول مشابهی برای ژانر شوتر روگ لایک پیروی می‌کند، ولی تفاوت اصلی در اینجا این بوده که ArcRunner بسیار بخشنده‌تر هست.

ماجراجویی حماسی شما به غیرمتعارف‌ترین شکل ممکن در قالب 1 روبات انسانی آغاز می‌گردد.

دنیای بازی ArcRunner با المان‌های علمی تخیلی‌اش، حول محور روبات‌ها و هوش مصنوعی می‌گذرد.

وظیفه شما این هست که هوش مصنوعی را با استفاده از 1 درایو پشتیبان کوانتومی تنظیم مجدد کنید، ولی برای انجام این کار، باید از میان انبوهی از روبات‌های چالش برانگیز که تنها دستورشان نابود کردن شماست، عبور کرده و بجنگید.

این بازی شامل کلاس‌های مختلفی بوده که هر کدام توانایی‌ها و اسلحه‌های خاص خود را دارند و بهتر هست با آزمایش تمام آن‌ها، بهترین کلاس خود را انتخاب کنید.

مبارزات بازی حول محور اسلحه‌های سرد مختلف مثل شمشیر می‌گذرند و از سرعت سرسام آوری نیز برخوردار می باشند.

گرافیک خیره کننده و اکشن سریع این بازی، باعث شده تا یکی از بهترین گزینه‌های ممکن در بازار برای طرف‌داران آثار روگ لایک چالشی باشد.

بازی ArcRunner عنوانی در سبک اکشن و روگ لایک هست.

این بازی شما را در کنترل روباتی قرار می‌دهد که باید از موجی از دشمنان عبور کرده تا بتواند هوش مصنوعی خطرناکی را از بین ببرد.

اکشن دیوانه‌وار این بازی که از سرعت خارق‌العاده‌ای بهره‌مند بوده، در کنار داستان و گرافیک زیبایش، بدون شک می‌تواند گیمرها را برای ساعت‌ها درگیر خود نگه دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Arcana of Paradise The Tower و Outer Terror را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی ArcRunner برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 10 Processor: Intel Core i5-3470 or AMD Ryzen 3 1200 Memory: 8 GB RAM Graphics: NVIDIA GeForce GTX 650, 2 GB or AMD Radeon HD 7770, 2 GB DirectX: Version 11 Network: Broadband Internet connection Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 10 or newer Processor: Intel Core i5-9600K or AMD Ryzen 5 3600X Memory: 8 GB RAM Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB or AMD Radeon RX 580, 8 GB DirectX: Version 11 Network: Broadband Internet connection Storage: 8 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

بازی ArcRunnerبازی ArcRunner بازی ArcRunnerبازی ArcRunner بازی ArcRunnerبازی ArcRunner بازی ArcRunnerبازی ArcRunner بازی ArcRunnerبازی ArcRunner
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: آریا توکلی »

tamba.ir logo کد خبر: « 122808 »

tamba.ir logo بازدیدها: 22325 3 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :