tamba.ir logo بهترین شخصیت‌ های فرعی سری رزیدنت اویل ...
بهترین شخصیت‌ های فرعی سری رزیدنت اویل
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/205798/resident-evil-series-best-side-characters/

از بخشهای اصلی گرفته تا اسپین‌آف‌ها و بخشهای فرعی، تا به امروز نسخه‌های زیادی از سری محبوب و پرطرفدار Resident Evil منتشر شده است؛ به همین خاطر هم تا به امروز کاراکتر های بسیار زیادی در دنیای ترسناک این بازی‌های دیده‌ایم.

به خاطر زیاد بودن نسخه‌های این سری، کاملا قابل انتظار هست که کپکام تنها به 1 پروتاگونیست و کاراکترهای مشابه بسنده نکند و به همین خاطر، کاراکترهای این سری و در بخشهای مختلف بسیار متفاوت می باشند.

در این مطلب بهترین شخصیت‌ های فرعی سری رزیدنت اویل را معرفی خواهیم کرد.

معرفی 10 تا از بهترین بهترین شخصیت‌ های فرعی سری رزیدنت اویل

با این که کاراکترهای اصلی سری مثل لئون، کریس و جیل بسیار دوست داشتنی می باشند و در هر بازی حداقل یکی از آن‌ها را می‌بینیم، ولی در این میان کاراکترهای فرعی هم می باشند که بسیار کمتر از چیزی که لیاقت دارند، به آن‌ها پرداخته شده.

در ادامه این مطلب، قرار هست به ده کاراکتر سری رزیدنت ایول بپردازیم که باید بیشتر در معرض دید قرار بگیرند.

10) Marvin Branagh

شخصیت Marvin Branagh بازی رزیدنت اویل

شخصیت Marvin Branagh بازی رزیدنت اویل

ماروین شاید حضور کمی در سری داشته باشد ولی یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین نقش‌ها را در داستان این فرنچایز دارد.

ماروین شخصی هست که به لئون و البته به تمام پلیرها توضیح می‌دهد که دقیقا چه اتفاقی در راکون سیتی می‌افتد.

هم‌چنین ایشان اولین کاراکتر فرعی در سری هست که قربانی ویروس تی می‌گردد.

با این که این دو موضوع باعث نمی‌گردد که بتوان به ماروین مدت زمان بیشتری را برای حضور در بازی‌های رزیدنت ایول داد، ولی باید قبول کرد که هر دو از دیدگاه سمبلیک بسیار مهم می باشند.

به همین شکل باید قبول کرد که ماروین نیازمند به توجه بیشتری از سوی طرفداران سری هست.

این کارکتر اولین بار در بازی Resident Evil 2 ظاهر شد ولی در نسخه بازسازی شده این بازی یعنی Resident Evil 2 Remake با صداپیشگی کریستوفر مایکل واتسون، حضوری بسیار پررنگ‌تر داشت که توجه به مراتب بیشتری را به سوی این کارکتر آورد.

9) Alex Wesker

شخصیت Alex Wesker

شخصیت Alex Wesker

آلبرت وسکر، یکی از محبوب‌ترین شرورهای دنیای رزیدنت ایول هست ولی الکس وسکر هم به عنوان 1 کاراکتر فرعی، جذابیت‌های خودش را دارد ولی متاسفانه همیشه در سایه آلبرت وسکر مخفی شده هست.

الکس یکی از دلایل اصلی موفقیت خط داستانی آزمایش پروژه X بود ولی متاسفانه این شخصیت را بعد از چندین قسمت از این سری و در بازی Resident Evil 2: Revelations 2 می‌بینیم.

ایشان حتی می‌توانست جایگزین بسیار خوبی برای آلبرت وسکر باشد و بارزه‌های شخصیتی ایشان به حدی قابل قبول و البته منحصر به فرد هست که می‌توانستیم ایشان را به عنوان یکی از بهترین شرورهای این سری قبول کنیم.

اما بارزه‌های شخصیتی و انگیزه ایشان برای شرور شدن چه بود؟ در حالی که ایشان هم مثل بسیار از کاراکترهای این سری قصد دارد که به دنیا حکومت کند و در تخت پادشاهی راه‌رونده‌های بی‌مغز بنشیند، ایشان 1 انگیزه فردی هم داشت.

الکس در بازی به خاطر 1 مریضی در حال مرگ بود و قصد داشت که خودآگاهش را به بدن دیگری منتقل کند تا بتواند زنده بماند.

این ویژگی را در هیچ کدام از کاراکترهای دیگر دنیای Resident Evil ندیده بودیم.

8) Billy Coen

شخصیت Billy Coen در سری رزیدنت اویل

شخصیت Billy Coen در سری رزیدنت اویل

کاراکترهای قابل بازی زیادی در دنیای رزیدنت اویل حضور دارند.

ولی در میان بهترین شخصیت‌ های فرعی سری رزیدنت اویل کاراکتر های بسیار کمی در این دنیا می باشند که پس‌زمینه داستانی به جذابیت پس‌زمینه داستانی بیلی کوئن داشته باشند.

ایشان در ارتش مشغول به کار بود و هم‌گروهی‌هایش در 1 دهکده به شکل وحشیانه‌ای کشته شدند.

ایشان به خاطر عملکرد نامناسب ارتش دست به اعتراض می‌زند ولی به خاطر مشکلاتی که می‌سازد، از ارتش اخراج می‌گردد.

بعد از مدتی، بیلی به خاطر این حادثه مقصر شناخته می‌گردد و در نهایت به مرگ محکوم می‌گردد.

این کاراکتر برای اولین بار در بازی Resident Evil 0 ظاهر می‌گردد و به راحتی می‌توانید با این شخصیت هم‌ذات‌پنداری کنید.

هم‌چنین، این شخصیت بسیار کاریزماتیک هست و به خاطر کاریزمایی که دارد، لایق توجه بیشتری بود که متاسفانه هیچ‌وقت به دست نیاورد.

7) Moira Burton

شخصیت Moira Burton در سری رزیدنت اویل

شخصیت Moira Burton در سری رزیدنت اویل

خوشبختانه، وقتی برای اولین بار و در گیمپلی بازی با Moira روبه‌رو می شویم، خیالمان راحت می‌گردد که همراهی ایشان در بازی مثل کاراکتر اشلی گراهام در بازی Resident Evil 4 نیست و به گونه‌ای طراحی شده هست که به راحتی می‌توانید با ایشان در طول بازی ارتباط بگیرید.

به طور قطع می‌توان گفت که شخصیت مویرا در میان بهترین شخصیت‌ های فرعی سری رزیدنت اویل یکی از دلایلی هست که به راحتی می‌توانید از تجربه Resident Evil: Revelations 2 لذت ببرید.

شخصیت مویرا 1 تفاوت اصلی با دیگر کاراکترهای فرعی رزیدنت اویل دارد و این تفاوت اصلی در توسعه شخصیت ایشان دیده می‌گردد.

ایشان از 1 جوان ترسو به 1 شخصیت پخته و کمک‌کننده بدل می‌گردد.

او حتی در ابتدای بازی می‌ترسد که از اسلحه استفاده کند و همیشه پشت شخصیت اصلی بازی یعنی کلر ردفیلد پنهان می‌گردد.

ولی در این ماجراجویی، ایشان از ترس خود کناره‌گیری می‌کند و یاد می‌گیرد که به 1 نجات‌یافته بدل گردد.

باید به این نکته هم اشاره کرد که مویرا، در حقیقت دختر بری برتن هست که از بخشهای اولیه Resident Evil، یکی از مهم‌ترین کاراکترهای سری محسوب می‌گردد.

6) Lisa Trevor

شخصیت Lisa Trevor در سری رزیدنت اویل

شخصیت Lisa Trevor در سری رزیدنت اویل

لیزا ترور یکی از غمگین‌ترین داستان‌های پس‌زمینه را در بین کاراکترهای رزیدنت اویل دارد.

ایشان جز اولین تست‌های شرکت آمبرلا برای ویروس‌ها بود.

به لطف لیزا ترور، شرکت آمبرلا توانست به 1 نمونه موفق ویروس Progenitor برسد.

به خاطر این که بدن لیزا توانست به این ویروس واکنش مناسبی نشان بدهد، شرکت آمبرلا تصمیم گرفت که ایشان را به عنوان 1 نمونه در شرکت نگه دارد.

البته مادر لیزا هم به عنوان 1 تست در این شرکت بود که ایشان چندان نمونه موفقی نبود و در نهایت شرکت آمبرلا مادر لیزا را به قتل می‌رساند و این موضوع 1 غم بزرگ در دل لیزا ایجاد می‌کند.

ولی زمانی که برای اولین بار ایشان را در سری Resident Evil می‌بینیم، ایشان به طور کامل عقل و حافظه خود را از دست داده هست و حالا به 1 موجود بسیار وحشتناک و البته کشنده تبدیل شده هست.

تقریبا غیرممکن هست که ایشان را در بازی ببینید و برای ایشان احساس تاسف نکنید؛ حتی زمانی که ایشان با تمام قدرتش به سمت شما حمله‌ور می‌گردد تا شما را به قتل برساند.

این احساس تاسف در بین کاراکترها و به خصوص بین شرور‌های این سری به ندرت احساس می‌گردد.

5) Sheva Alomar

شخصیت Sheva Alomar

شخصیت Sheva Alomar

شوا اوقات بسیار سختی را در بازی Resident Evil 5 پشت سر می‌گذارد؛ حتی با این وجود که ایشان یکی از کاراکترهای اصلی این بازی در کنار کریس ردفیلد محسوب می‌گردد.

داستان این بازی بیشتر در محوریت کریس ردفیلد صورت می‌گیرد و شخصیت شوا تنها به این دلیل به بازی اضافه شده هست که کپکام بتواند RE5 را به 1 بازی co-op و دونفره بدل کنند.

البته با این وجود، شوا به هیچ‌وجه 1 کاراکتر بد تلقی نمی‌گردد.

در زمان این ماجراجویی، شوا خودش را بسیار دوست‌داشتنی و البته 1 کاراکتر قابل اعتماد نشان می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های این کاراکتر این هست که ایشان به سختی تلاش می‌کند تا جایی که می‌تواند، مردم کشور و شهرش را نجات دهد.

قطعا اگر شوا در بخشهای بیشتری از سری Resident Evil حضور داشت، می‌توانست به اندازه دیگر کاراکترهای این سری مثل کریس، جیل و حتی لئون پرطرفدار گردد ولی متاسفانه به نظر می‌رسد که کپکام تاکنون برنامه‌ای برای این کاراکتر در آینده Resident Evil ندارد.

4) Rebecca Chambers

شخصیت Rebecca Chambers بازی Resident Evil

شخصیت Rebecca Chambers بازی Resident Evil

شخصیت ربکا از آن دسته کاراکترهایی هست که همیشه نسبت به ایشان حس دلسوزی داریم.

ایشان همیشه در موقعیت‌های خطرناک قرار می‌گیرد و در بازی‌های Resident Evil 0 و Resident Evil همیشه خودش را در موقعیت‌های هولناکی پیدا می‌کند.

با این که ایشان تنها ۱۸ سال دارد، ولی به خوبی می‌تواند در این موقعیت‌ها جان سالم به در ببرد و کم کم در این ماجراجویی به 1 حرفه‌ای در زمینه زامبی‌کشی بدل گردد و به خاطر همین توسعه شخصیتی که دارد، ایشان را به یکی از بهترین شخصیت‌های سری رزیدنت اویل بدل می‌کند.

ایشان بسیار توانمندتر از چیزی هست که به نظر می‌رسد و این ویژگی در بین کاراکترهای سری رزیدنت اویل بسیار کمیاب است؛ معمولا کاراکترهای این سری تمام قدرت و توانمند بودن را در بارزه شخصیتی‌شان دارند.

با توجه به این که ایشان به عنوان 1 شخصیت فرعی و حتی 1 شخصیت اصلی در این سری به خوبی درخشیده است، بسیار عجیب هست که چرا تا به امروز، بیشتر از این شخصیت ندیده‌ایم.

امیدواریم که شخصیت ربکا را در آیند‌ه‌ای نه چندان دور و در بخشهای آینده رزیدنت اویل مشاهده کنیم.

3) Barry Burton

شخصیت Barry Burton

شخصیت Barry Burton

البته نمی‌توان شخصیت بری را به عنوان 1 کاراکتر آندرریت و دست‌کم‌گرفته شده در نظر گرفت.

طرفدارهای سری رزیدنت اویل تمام این شخصیت را دوست دارند و باید به این نکته هم اشاره کرد که ایشان یکی از اولین شخصیت‌هایی هست که در این سری حضور یافت و این سری را به این فرنچایز محبوب و دوست‌داشتنی بدل کرد.

البته به نظر می‌رسد که سازندگان و کپکام چندان به این موضوع اعتقادی ندارند.

بدین خاطر که این کاراکتر به سختی در بخشهای رزیدنت اویل ظاهر می‌گردد؛ با این وجود که ایشان یکی از کارکترهایی هست که به راحتی می‌توان ایشان را دوست داشت.

او هم‌چنین یکی از مهربان‌ترین کاراکترهای این سری است؛ ایشان همیشه سعی می‌کند که از آدم‌های اطرافش محافظت کند که باید اشاره کرد که این موضوع را بیشتر در Resident Evil: Revelations مشاهده کرد.

ایشان در این بازی از ناتالیا مراقبت ویژه‌ای می‌کند و هم‌چنین در اولین قسمت از این فرنچایز هم همیشه مواظب جیل ولنتاین هست.

در نهایت هم، ایشان خودش را وارد 1 جزیره پر از زامبی و موجودات ترسناک می‌کند به امید این که بتواند دختر خود را زنده و سرحال پیدا کند؛ ایشان حتی جان خود را به خطر می‌اندازد تا بتواند از آدم‌هایی که دوست دارد محافظت کند.

2) Jake Muller

شخصیت Jake Muller در بازی Resident Evil

شخصیت Jake Muller در بازی Resident Evil

ایده کلی این موضوع که شخصیت جیک مولر پسر آلبرت وسکر است، کمی برای تمام طرفدارهای سری رزیدنت اویل گنگ محسوب می‌گردد.

معین هست که کپکام فقط قصد داشت که این شخصیت را به سری اضافه کند تا بتواند به هر شکلی که می‌تواند، شخصیت آلبرت وسکر را در دنیای این سری نگه‌دارد.

اما با تمام این وجود، شخصیت Jake Muller بسیار دوست‌داشتنی هست و این کاراکتر از آن خلقیات کپکام هست که مطمئن بودیم در آینده نزدیک، بیشتر از ایشان می‌بینیم.

استایل این شخصیت و رفتارهای ایشان کاملا ترکیبی از لیان، کریس و لوییز (شخصیت فرعی در Resident Evil 4) بود و تمام چیز راجع به این کاراکتر فریاد می‌زند که جیک مولر کاملا کپکام‌پسند هست.

او هم‌چنین مبارز و جنگجوی بسیار خوبی هست و سکانس‌های میان‌پرده بسیار خوبی را از ایشان در بازی تنها حضور ایشان در بازی Resident Evil 6 دیده بودیم.

ولی یکی از بارزه‌های شخصیتی ایشان که مورد علاقه خود من است، قلدر و گستاخ بودن این شخصیت هست.

معمولا شخصیت‌های اصلی رزیدنت اویل همیشه 1 منش قهرمانانه و مهربانی داشتند که کمی داستان را تکراری می‌کرد؛ ولی جیک مولر در این زمینه 1 تابع‌شکن محسوب می‌گردد.

با وجود این که پس‌زمینه داستانی پسر آلبرت وسکر بسیار گنگ هست و کمی هم عجیب به نظر می‌رسد، ولی این موقعیت در دسترس کپکام قرار گرفته هست که بتواند به خوبی 1 داستان جدید را در سری رقم بزند و حتی بتوند کاراکتر دوست داشتنی آلبرت وسکر را به نحوی به این فرنچایز برگرداند.

1) Claire Redfield

شخصیت Claire Redfield سری رزیدنت اویل

شخصیت Claire Redfield سری رزیدنت اویل

شاید بعضی از شما وجود این اسم در لیست بهترین شخصیت‌ های فرعی سری رزیدنت اویل و آن هم به عنوان شخصیت اول دست‌کم‌گرفته‌شده را قبول نداشته باشید ولی بیایید کمی بیشتر به این نام دقت کنیم.

کلر ردفیلد یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین کاراکترهای دنیای رزیدنت اویل هست ولی محبوبیت ایشان هر چقدر هم که باشد، تنها در میان طرفداران سری هست و سازندگان بازی چندان اهمیتی به این محبوبیت نمی‌دهند.

این شخصیت زمانی به محبوبیت و اهمیت کریس، لئون و جیل بود ولی در سال‌های اخیر، ایشان در بسیار از بازی‌های مهم نبود و تنها در بازسازی قسمت دوم بازی حضور داشت که در این بخش هم، کپکام چاره‌ای جز انجام این کار نداشت.

ایشان حتی از کاراکترهای فرعی مثل ایدا وانگ، شری برکین و ربکا چمبرز هم کمتر در این بازی‌ها حضور داشته هست.

امیدواریم که در آینده سری Resident Evil، بتوانیم بیشتر از این شخصیت دوست‌داشتنی، کله‌شق و البته کاربلد ببینیم و حتی در یکی از بخشهای سری، ایشان به عنوان تنها شخصیت اصلی سری حاضر گردد.

این هم از لیست بهترین شخصیت‌ های فرعی سری رزیدنت اویل که البته بعضی از اسم‌های دیگر مثل شری برکین یا لوییز هم می‌توانست در بین آن‌ها قرار بگیرد ولی تصمیم گرفتیم که در عین بهترین‌ها، سراغ دست‌کم‌گرفته‌شده‌ها هم برویم که لیست نهایی بدین ترتیب شد.

نظر شما راجع به این لیست چیست؟ اگر فکر می‌کنید که باید شخصیت دیگری در لیست قرار می‌گرفت، در بخش کامنت‌ها اسم شخصیت موردنظر خود را بنویسید.

منبع: Thegamer

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: حسین رفیعی »

tamba.ir logo کد خبر: « 122343 »

tamba.ir logo بازدیدها: 18241 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :