tamba.ir logo بهترین بازی‌های شبیه Red Dead Redemption برای اندروید؛ کابوی‌های گوشیی ...
بهترین بازی‌های شبیه Red Dead Redemption برای اندروید؛ کابوی‌های گوشیی
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://mag.cafebazaar.ir/android-games-like-red-dead-redemption/

اکثر مخاطبان و کارشناسان حوزه ویدئو گیم بر این عقیده می باشند که عنوان Red Dead Redemption استاندارد جدیدی را در صنعت ویدئو گیم ایجاد کرد و باعث شد این صنعت جدی‌تر به مسیر خود ادامه دهد.

چه از طرفداران قدیمی نسخه اول باشید و چه نسخه دوم آن، فرقی نمی‌کند! چون محتوای زیادی در این سری وجود دارد که می‌توانید صدها ساعت آن‌ را تجربه کنید و هرگز هیچکدام از کارهایی که در آن انجام می‌دهید، تکراری نباشد.

با این اوصاف، گاهی اوقات شرایط جوری پیش می‌آید که نمی‌خواهید جلوی کنسول بازی خود فقط بنشینید و در دنیای غرب وحشی غوطه ور شوید.

بلکه ترجیح می‌دهید با گوشی اندرویدی خود برای چند دقیقه بازی‌ای را تجربه کنید که شبیه رد دد ردمپشن باشد.

برای همین ما در این مقاله قصد داریم بهترین بازی‌های شبیه رد دد ردمپشن اندروید را به شما معرفی کنیم.

با مجله بازار همراه باشید.

West Gunfighter

یکی از عناوین شاخص که جزو بهترین بازی‌های شبیه رد دد ردمپشن اندروید هست را می‌گردد عنوان West Gunfighter دانست.یکی از عناوین شاخص که جزو بهترین بازی‌های شبیه رد دد ردمپشن اندروید هست را می‌گردد عنوان West Gunfighter دانست.

اگرچه نزدیک شدن به کیفیت گرافیک باورنکردنی Red Dead Redemption و عمق گیم پلی آن در اندروید تقریباً غیرممکن است، ولی سازندگان عنوان West Gunfighter که یکی از بهترین بازی‌های وسترن گوشیی است، تقریباً کاری کرده‌اند که باید بگوییم این کار غیرممکن، ممکن شده هست.

این بازی 1 ماجراجویی در دنیای بزرگ غرب وحشی را پیش روی شما می‌گذارد که مملو از ماموریت‌هایی برای انجام دادن، فعالیت‌های فرعی متنوع و جالب، و به همین صورت کشتن خلافکاران برای قانون شکنی هست.

البته اگر دنبال داستانی مشابه ماجرای جان مارستون و آرتور مورگان یا حتی داستانی ساده هستید، باید گفت که متاسفانه بازی فاقد آن هست.

بنابراین اگر شیفته داستان بازی رد دد ردمپشن هستید و می‌خواهید تجربه‌ای مشابه در اندروید داشته باشید، باید گفت که West Gunfighter علی رغم داشتن پتانسیل کافی، در زمینه داستانی، دستتان را در حنا خواهد گذاشت (یعنی برخلاف انتظار کارها طور دیگر رقم بخورد).

با این حال اگر چیزی که می‌خواهید، گشت و گذار در دنیای سرگرم‌کننده و جذاب غرب وحشی است، طوری که در آن احساس کنید که 1 گاوچران هستید، باید گفت که West Gunfighter یکی از بهترین بازی‌های اندرویدی شبیه رد دد ردمپشن هست که می‌توانید پیدا کنید.

دانلود بازی West Gunfighter با اینترنت نیم بها

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

بهترین بازی‌های شبیه رد دد ردمپشن فقط بازی کابوی‌ها نیست!

به طور دقیق اگر به قضیه نگاه کنیم، باید بگوییم که عنوان Chinatown Wars شباهت زیادی به بازی Red Dead Redemption ندارد و نمی‌توان آن را در لیست بهترین بازی‌های شبیه رد دد ردمپشن جای داد.

مثلاً ماجراهای آن در غرب وحشی نمی‌گذرد و ربطی به گاوچران‌ها، هفت تیرکش‌ها یا هر 1 از فرهنگ‌های غرب وحشی که شما می‌شناسید و دوست دارید، ندارد.

با این حال، این 1 بازی محصول کمپانی راکستار (Rockstar) است، بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که همان ویژگی‌ها و حال و هوایی که معمولاً در یکی از عناوین آن‌ها دریافت می‌کنید را داشته باشید.

شخصیت پردازی عالی، فعالیت‌های متنوع و دنیایی جالب برای کشف و ساختن خودتان مواردی می باشند که Grand Theft Auto: Chinatown Wars را باارزش می‌کنند.

همثل تمام بازی‌های سری GTA، عنوان Chinatown Wars جنجال‌هایی به پا کرد.

بنابراین اگر می‌خواهید ببینید این تمام هیاهو در مورد چیست؟ حتما سری به این بازی بزنید.

بیشتر بخوانید:

بهترین بازی‌های گوشی شبیه Last of Us یک تحقیق، محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی را در سراسر جهان معین کرده

Guns and Spurs 2

در نسخه Guns and Spurs 2 که دنباله نسخه قبلی است، شاهد بهبود گرافیک بازی هستیم و سازندگان طوری روی آن کار کرده‌اند که بافت‌ها کمی پیچیده‌تر و بهتر به نظر می‌رسند.

به همین صورت شاهد اضافه شدن ماموریت‌های فرعی و فعالیت‌های بیشتری هستیم که می‌توانید انجام دهید.

شما در این بازی به عنوان 1 کلانتر غرب وحشی بازی می‌کنید و این مسئولیت شما هست که چند قانون شکن بی شرم را که مرتکب جرم و جنایت شده‌اند را به سزای اعمالشان برسانید.

در طول بازی، شما می‌توانید در مسابقات اسب‌سواری، گله‌داری گاو (که در اصل واژه «کاوبوی» از آنجا آمده است)، مأموریت‌های تحویل کالا و بسیاری موارد دیگر لذت ببرید.

از میان تمامی بهترین بازی‌هایی شبیه Red Dead Redemption برای اندروید، عنوان Guns and Spurs 2 یکی از بهترین بازی‌های غرب وحشی برای گوشی هست که به همین صورت توانسته به گیم‌ پلی بازی‌های کمپانی راکستار نزدیک‌تر گردد، اگرچه از لحاظ گرافیکی تاکنون فاصله زیادی وجود دارد.

دانلود بازی Guns and Spurs 2 با اینترنت نیم بها

Bloody West: Infamous Legends

اگر در مدت تجربه Red Dead Redemption 2، ترجیح داده‌اید با جنبه‌های مدیریتی‌ آن درگیر شوید، یعنی افزایش گروه خود و ایجاد 1 شهرک برای خود و به این کار علاقه دارید.

پس عنوان Bloody West: Infamous Legends می‌تواند آن چیزی که لازم دارید را به شما بدهد.

هسته اصلی گیم پلی بازی، نوعی ترکیب استراتژی شهرسازی هست که در آن باید 1 شهر غرب وحشی را بسازید و آن را مدیریت کنید، از ساکنان آن مراقبت کنید و با گروه های خونخواری که تهدیدی برای قلمرو شما می باشند، مبارزه کنید.

البته در اینجا نمی‌توان زیاد به امکانات بازی پرداخت، ولی بطور کلی باید گفت که بازی بیشتر مدیریت شهری و تصمیم گیری در مورد آن هست و می‌گردد گفت 1 تجربه جالب از غرب وحشی را ارائه می‌دهد.

در نتیجه می‌توان این عنوان را یکی از بهترین بازی‌های شبیه رد دد ردمپشن دانست.

Bounty Hunt

بهترین بازی‌های وسترن گوشیی

بین تصور مخاطبین نسبت به غرب وحشی و شکارچیان جایزه بگیر، و حالت واقعی آن‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد.

یکی از این تفاوت‌ها این هست که بیشتر اوقات، شکارچیان جایزه بگیر، واقعاً وجود نداشتند و مجریان قانون عموماً کسانی بودند که جوایز را دریافت می‌کردند.

با این حال، این 1 واقعیت هست که به هیچ وجه در بازی Bounty Hunt به تصویر کشیده نشده هست.

این عنوان 1 بازی با حال و هوای دوئل غرب وحشی هست که با گرافیک سه بعدی جزو یکی از بهترین بازی‌های وسترن گوشیی هست.

شما در این بازی اندرویدی، باید با سرعت عمل بالا دست بکار شده و حریف خود را خلع سلاح کنید و شکست دهید.

بسته به جایی که ضربه می‌زنید، در واقع می‌توانید در 1 دوئل بدون وارد کردن آسیب به حریف خود برنده شوید.

این بازی سرگرم‌کننده، روند گیم پلی سریعی دارد و شما هم پا به پای آن باید سریع عمل کنید.

نمی‌دانم آیا در دوئل‌های رد دد شرکت کرده‌اید یا خیر؟ ولی بهتر هست بدانید که اگر دوئل‌های بازی بهتر از رد دد نباشد (که نیست)، قطعا سرگرم کننده و خوب طراحی شده و می‌تواند مدت‌ها سرتان را گرم کند.

Guns’n’Glory

آیا از بازی در نقش اشخاص خوب در عنوان Red Dead کمپانی راکستار (اگرچه از نظر اخلاقی جزو اشخاص خوب خاکستری محسوب می‌شوند) خسته شده‌اید؟ پس نگران نباشید، چون عنوان Guns’n’Glory به شما این امکان را می‌دهد که زندگی را به عنوان 1 راهزن، بد بوی (پسر بد) یا قانون شکن در حال فرار تجربه کنید.

این بازی در سبک تاور دیفنس (دفاعی) هست که در آن باید از استراتژی و حیله گری استفاده کنید تا از صفوف مهاجران غربی و کالسکه‌ها استفاده کرده و دشمن را شکست دهید.

همانطور که در طول بازی خواهید دید، دشمنان رفته رفته باهو‌ش‌تر و عاقل‌تر می‌شوند، بنابراین اگر می خواهید شانسی برای زنده ماندن داشته باشید، باید تاکتیک‌های خود را با شرایط تطبیق داده و اوضاع را تغییر دهید.

اگر جزو کسانی هستید که از آدم خوب بودن داستان خسته شده‌اند و می‌خواهند کمی هم در نقش شرورها باشند و به جمع خلافکاران غرب وحشی بپیوندند، عنوان Guns’n’Glory می‌تواند خواسته شما را برآورده کند و یکی از بهترین بازی‌های شبیه رد دد ردمپشن باشد.

Western Sniper

وسترن اسنایپر از بهترین بازی‌های شبیه رد دد ردمپشن اندروید

آخرین عنوان لیست که کم اهمیت هم نیست، بله ما وسترن اسنایپر (Western Sniper) را داریم، بازی‌ای که شباهت‌های زیادی به عناوین شوتر با اسلحه‌های سبک قدیمی مثل Point Blank یا Time Crisis دارد.

در این بازی به جای این که خودتان بتوانید به اطراف حرکت کنید، وسترن اسنایپر شما را مجبور می‌کند که در 1 موقعیت غوطه ور شده تا بتوانید دشمنان راهزن و خطرناک را نابود کنید.

این دشمنان با پیشرفت در مراحل قوی‌تر می‌شوند ولی شما هم ابزارهای زیادی در اختیار خواهید داشت و به راحتی شکستشان خواهید داد.

از جمله چندین سلاح مختلف، بشکه‌های انفجاری و غیره که برای ایستادن جلوی دشمن بی تاثیر نیستند.

اگر تیراندازی‌های جذاب عنوان Red Dead Redemption عاملی هست که آن باعث شده تا شما به آن علاقمند شوید، پس Western Sniper قطعا گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

دانلود بازی Western Sniper با اینترنت نیم بها

جمع بندی

بعضی از بازی‌های معرفی شده کاملا شبیه بازی رد دد ردمپشن می باشند و بعضی گرچه شبیه نیستند، ولی کاملا حال و هوای آن را به مخاطب القا می‌کنند.

شما می‌توانید با دریافت این بازی‌ها، ساعت‌ها سرگرم شوید و اوقات خوشی را سپری کنید.

در نهایت نظرتان در مورد بهترین بازی‌های شبیه رد دد ردمپشن اندروید چه بود؟ خوشحال می‌شویم آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

بهترین بازی‌های وسترن گوشیی بزرگ کدام عناوین لیست می باشند؟

عناوین West Gunfighter و Guns and Spurs 2 بهترین بازی‌های وسترن گوشیی و بزرگ می باشند.

بهترین بازی‌های غرب وحشی برای گوشی که کژوال باشند، کدام عناوین در لیست می باشند؟

عناوین Bloody West: Infamous Legends، Guns’n’Glory و Western Sniper بهترین می باشند.

نوشته بهترین بازی‌های شبیه Red Dead Redemption برای اندروید؛ کابوی‌های گوشیی اولین بار در مجله بازار.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: صمد نادریان »

tamba.ir logo کد خبر: « 122577 »

tamba.ir logo بازدیدها: 16746 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :