tamba.ir logo بازی Dragon Age: Dreadwolf تا آوریل 2024 منتشر نمی‌شود ...
بازی Dragon Age: Dreadwolf تا آوریل 2024 منتشر نمی‌شود
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/210377/dragon-age-dreadwolf-wont-launch-before-march-2024/

مدتی هست که استودیو BioWare یا شرکت EA اطلاعات قابل‌توجهی از بازی Dragon Age: Dreadwolf ارائه نکرده‌اند و بر این اساس، بازیکنان و علاقه‌مندان به این باور رسیده‌اند که پروسه تولید اثر مذکور به آرامی در حال پیشرفت بوده و به زودی شاهد نمایش گیم پلی رسمی آن خواهیم بود.

از آن جایی که در ماه‌های آینده رویداد‌های مختلف و متعددی برگزار خواهد شد، این احتمال وجود دارد که ضمن نمایش موارد تازه، تاریخ انتشار چهارمین بازی اصلی سری دراگون ایج اعلام گردد.

در صورتی که این پیش‌بینی به حقیقت تبدیل گردد، نباید انتظار انتشار بازی Dragon Age: Dreadwolf در سال جاری را داشته باشید، زیرا طبق اعلام سازندگان، این اثر تا پیش از آوریل 2024 در دسترس قرار نخواهد گرفت.

سری Dragon Age یکی از مشهور‌ترین مجموعه‌های سبک نقش‌آفرینی صنعت ویدیو گیم بوده که استودیو BioWare، سازنده سری Mass Effect، وظیفه تولید آن را بر عهده دارد.

این مجموعه که در دنیای Thedas جریان دارد، در سال 2009 و به واسطه انتشار بازی Dragon Age: Origins آغاز شد.

از این زمان چندین بازی مختلف از سری دراگون ایج منتشر شده که از بین آن‌ها می‌توان به Dragon Age II و Dragon Age: Inquisition اشاره کرد.

قوی ترین جادوگران در بازی های نقش آفرینی

از زمان انتشار آخرین بازی سری Dragon Age در حدود 9 سال می‌گذرد و در این مدت استودیو BioWare بارها تلاش کرده که این مجموعه را احیا کند.

در سال 2015 این استودیو ساخت اثری با اسم رمز Joplin را آغاز کرد.

ولی عمر این پروژه تنها دو سال بوده و در اکتبر 2017 تولید آن متوقف شد.

سال گذشته استودیو بایوور به صورت رسمی از بازی Dragon Age: Dreadwolf به عنوان چهارمین بازی اصلی سری دراگون ایج رونمایی کرد.

با استناد به اطلاعاتی که از سوی سازندگان و منابع خبری منتشر شده، شخصیت Solas به عنوان آنتاگونیست عمل کرده و اثر مذکور دنباله مستقیم بازی Dragon Age: Inquisition خواهد بود.

به جز این موارد، جزئیات دیگری از بازی Dragon Age 4 در دسترس نبوده و تاریخ انتشار اثر مذکور همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

شرکت الکترونیک آرتز در آخرین گزارش مالی خود تایید کرده هست که بازی Dragon Age: Dreadwolf تا پیش از پایان ماه مارس سال 2024 منتشر نخواهد شد.

این بدان معنا بوده که طرفداران سبک نقش‌آفرینی حداقل 1 سال دیگر باید برای تجربه تازه‌ترین اثر از سری دراگون ایج منتظر بمثل.

در این گزارش، EA اسلایدی را به نمایش گذاشته هست که تمامی آثار مربوط به سال مالی جاری از جمله بازی‌های Star Wars Jedi: Survivor ،EA Sports FC و Immortals of Aveum در آن دیده می‌گردد.

لازم به ذکر هست که در این اسلاید بازی‌های معرفی نشده حضور ندارند.

 Dreadwolf Dreadwolf

احتمال نمایش Dragon Age: Dreadwolf در The Game Awards

متاسفانه، بازی Dragon Age 4 در اسلاید منتشر شده از سوی الکترونیک آرتز وجود نداشته و با توجه به این که این اثر قبلا به صورت رسمی معرفی شده، شرکت مذکور به منظور غافلگیر کردن مخاطبین آن را کنار نگذاشته هست.

با توجه به این که اطلاعات زیادی از بازی Dragon Age: Dreadwolf ارائه نشده و تاکنون گیم پلی رسمی آن را ندیده‌ایم، کمتر کسی احتمال می‌دهد که این اثر زودتر از 10 ماه آینده در دسترس قرار بگیرد.

با این حال تایید انتشار در سال 2024 برای بسیاری از بازیکنان 1 خبر ناراحت‌کننده هست.

10 بسته الحاقی برتر که از بازی اصلی بهتر بودند

عدم انتشار در سال 2023 به این معنی نیست که بازی Dragon Age: Dreadwolf در تمام طول امسال غایب خواهد بود.

همان‌طور که اشاره شد، این احتمال وجود دارد که در تابستان امسال تاریخ انتشار این اثر اعلام گردد.

از بین مراسم‌های آینده صنعت ویدیو گیم، The Game Awards رویداد مناسبی برای نمایش گیم پلی بازی Dragon Age: Dreadwolf محسوب می‌گردد.

به همین صورت یکی از اعضای Fandom اعلام کرده که شرکت الکترونیک آرتز برای انتشار تریلر جدید بازی دراگون ایج 4 با آن‌ها تماس گرفته هست.

علاوه بر سری Dragon Age، گزارش مالی EA نشان می‌دهد که این شرکت قصد ندارد تا پیش از ماه مارس 2024، ریبوت رایگان و مورد‌انتظار سری Skate را در دسترس قرار دهد.

درست همثل بازی Dragon Age: Dreadwolf، اثر جدید سری اسکیت در اسلایدی که آثار سال جاری را نشان می‌دهد، دیده نمی‌گردد.

این امر از آن جهت منطقی هست که اثر مذکور در تابستان سال 2022 به صورت رسمی معرفی شد.

منبع: The Gamer

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: مجید خوش آهنگ »

tamba.ir logo کد خبر: « 122819 »

tamba.ir logo بازدیدها: 19539 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :