tamba.ir logo بازی فورتنایت به المپیک ورزش های الکترونیک اضافه شد ...
بازی فورتنایت به المپیک ورزش های الکترونیک اضافه شد
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/210002/fortnite-headed-to-olympics/

با اعلام رسمی کمیته بین‌المللی المپیک، بازی Fortnite (فورتنایت) به عنوان یکی از بخش‌های المپیک ورزش‌های الکترونیک معرفی شده هست.

بازی‌های المپیک یکی از مهم‌ترین رویداد‌های ورزشی بوده که هر چهار سال یکبار بر‌گزار می‌گردد.

در این رویداد که بیش از 30 ورزش از جمله فوتبال، شمشیربازی، دو‌ومیدانی و کشتی را پوشش می‌دهد، ورزشکاران کشور‌های مختلف برای به دست آوردن مدال‌های رنگارنگ و تبدیل شدن به بهترین‌های جهان با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در دو سال گذشته کمیته بین‌المللی المپیک تلاش کرده هست که با جامعه گیمر‌ها ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را به زیر چتر حمایت خود ببرد.

بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر

نتیجه این تلاش‌ها، برگزاری مسابقاتی تحت عنوان Olympic Virtual Series در سال 2021 بود.

دور جدید رقابت‌های المپیک ورزش‌های الکترونیک که با نام Olympic Esports Week شناخته می‌گردد، به زودی در کشور سنگاپور برگزار خواهد شد.

حال کمیته بین‌المللی المپیک اعلام کرده که بازی محبوب و مشهور فورتنایت به صورت رسمی به یکی از رشته‌های رویداد مذکور تبدیل شده هست.

مسابقات Olympic Esports Week که به عنوان جشنواره ورزش‌های مجازی و بازی‌های ویدیویی توسط کمیته بین‌المللی المپیک ایجاد شده، در مدت چهار روز، از 22 تا 25 ژوئن (1 تا 4 تیر)، به میزبانی کشور سنگاپور برگزار خواهد شد.

در این رویداد ده‌ها بازیکن برای پیروزی در رشته‌های مختلف از جمله مسابقه تیر‌اندازی در بازی Fortnite که با حمایت فدراسیون بین‌المللی ورزش تیر‌اندازی بر‌پا می‌گردد، تلاش می‌کنند.

بازی فورتنایت المپیکبازی فورتنایت المپیک

Fortnite به بخش تیر‌اندازی المپیک تعلق دارد

مسابقات بازی فورتنایت به صورت مجازی و در 1 Fortnite Creative Island که به صورت اختصاصی و با محوریت تیر‌اندازی به اهداف معین برای این رقابت‌ها ایجاد شده، برگزار خواهد شد.

در قالب این رویداد 12 تن از بهترین تیر‌انداز‌های بازی Fortnite که پیش از این در مسابقات Fortnite Champion Series حضور داشته‌اند، با یکدیگر به رقابت پرداخته و برای به دست آوردن رتبه‌های برتر تلاش می‌کنند.

علاوه بر نمایش زنده مسابقات تیراندازی فورتنایت در کشور سنگاپور، این رویداد در روز 24 ژوئن (3 تیر) از طریق وب سایت رسمی المپیک و به همین صورت کانال‌های این رقابت‌ها در شبکه‌های اجتماعی پخش خواهد شد.

بهترین بازی های آنلاین پلی استیشن 4

علاوه بر بخش تیراندازی در بازی Fortnite، مسابقات Olympic Esports Week شامل رشته‌های تیر‌اندازی با کمان (بازی Tic Tac Bow)، بیس‌بال (بازی WBSC eBaseball: Power Pros)، شطرنج (وب سایت Chess.com)، دو‌چرخه‌سواری (بازی Zwift)، رقص ورزشی (بازی Just Dance)، ماشین‌سواری (بازی Gran Turismo 7)، قایقرانی (بازی Virtual Regatta)، تکواندو (بازی Virtual Taekwondo) و تنیس (بازی Tennis Clash) می‌گردد.

نظر شما در مورد اضافه شدن بازی فورتنایت به مسابقات المپیک ورزش های الکترونیک چیست؟ آیا با این امر موافق بوده یا ترجیح می‌دهید بازی‌های دیگری از جمله سری Call of Duty در مسابقات مذکور حضور داشته باشند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: مریم مجیدی »

tamba.ir logo کد خبر: « 122768 »

tamba.ir logo بازدیدها: 9683 3 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :