tamba.ir logo بازی جدید لاکپشت های نینجا با الهام از سری God of War در حال ساخت است ...
بازی جدید لاکپشت های نینجا با الهام از سری God of War در حال ساخت است
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/204754/tmnt-new-game-the-last-ronin/

طبق جدید‌ترین اخبار صنعت ویدیو گیم، بازی جدیدی از مجموعه لاکپشت های نینجا (TMNT) با اقتباس از کمیک The Last Ronin مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد.

با استناد به گفته سازندگان این اثر گیم‌پلی خود را از سری God of War (گاد اف وار) الهام گرفته هست.

به گفته داگ روزن که در مالک مجموعه لاکپشت های نینجا یعنی شرکت Paramount Global به عنوان معاون ارشد بازی‌ها و رسانه‌های نو‌ظهور فعالیت می‌کند، بازی جدید سری TMNT همثل کمیک‌های آخرین رونین، اثری تاریک و بزرگ‌سالانه بوده و تفاوت‌های زیادی با بازی‌های رنگارنگ قبلی دارد.

داگ روزن به تازگی مصاحبه‌ای با رسانه Polygon داشته و در قالب آن بازی جدید لاکپشت های نینجا را که در سبک اکشن نقش‌آفرینی و سوم شخص خواهد بود، به عنوان تجربه‌ای شبیه به بازی‌های اخیر سری خدای جنگ معرفی کرده هست.

به همین صورت وی اضافه کرده هست که بازی جدید TMNT به داستان The Last Ronin وفادار بوده و قرار هست آینده‌ای را ترسیم کند که تنها یکی از لاکپشت های نینجا زنده مانده هست.

بهترین بازی های کمیک بوکی

در حالی که سایر بازی‌های اقتباسی از مجموعه TMNT، از جمله بازی Shredder’s Revenge، معمولا حاوی هر چهار لاکپشت نینجا بوده و گاهی کنترل متحدان آن‌ها از جمله اسپلینتر، آپریل اونیل و کیسی جونز را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، ولی بازی اقتباسی از کمیک The Last Ronin 1 تجربه تک‌نفره خواهد بود.

اگر‌چه داگ روزن گفته هست که همثل کمیک‌های آخرین رونین، امکان کنترل سایر شخصیت‌ها در بخش‌های فلش‌بک وجود دارد، ولی بازی جدید لاکپشت های نینجا در بخش اصلی خود روی تنها کاراکتر بازمانده تمرکز دارد.

زمانی که کمیک The Last Ronin معرفی شد، هویت تنها لاکپشت باقی مانده به صورت 1 راز حفظ شد.

این مجوعه حول محور 1 لاکپشت نینجا می‌گردد که ماسک سیاهی روی صورت داشته و با استفاده از اسلحه‌های تمامی لاکپشت ها یعنی نانچیکو، سای، چوبدست و کاتانا با دشمنانش مبارزه می‌کند.

از آن جایی که سه عضو گروه لاکپشت های نینجا و استاد اسپلینتر توسط فوت کلن کشته شده‌اند، آخرین شخصیت باز‌مانده باید در جهت اجرای عدالت و انتقام حرکت کند.

بازی جدید لاکپشت های نینجابازی جدید لاکپشت های نینجا

بازی‌های متفاوت از لاکپشت های نینجا طراحی می‌گردد

شرکت ‎IDW Publishing کمیک The Last Ronin را به عنوان 1 مجموعه کوتاه پنج شماره‌ای آغاز کرد.

داستان این مجموعه توسط کوین ایستمن (خالق سری TMNT) و بر اساس ایده‌ای که برای اولین بار با پیتر لیرد در اواخر دهه 1980 مطرح کرد، نوشته شده هست.

همثل مجموعه کمیک The Last Ronin، بازی جدید لاکپشت های نینجا مخاطبین بزرگسال را هدف قرار داده و از این جهت در مسیری مشابه با سری Call of Duty که شردر را اضافه کرده، قدم برداشته هست.

داگ روزن باور دارد فرصت‌هایی برای ساخت چندین اثر با محوریت TMNT برای هر دو گروه سنی جوان و بزرگسال وجود دارد و شرکت پارامونت می‌تواند رویکرد‌های مختلفی را در پیش بگیرد.

داگ روزن اضافه کرده که بازی اقتباسی از کمیک The Last Ronin توسط 1 استودیو نا‌شناس در حال ساخت بوده و احتمالا چند سال تا انتشار آن باقی مانده هست.

با این حال ایشان گفته هست که همثل بازی‌های Shredder’s Revenge و Cowabunga Collection، شرکت پارامونت شریک مناسب برای ساخت 1 بازی AAA و جاه‌طلبانه از کمیک آخرین رونین را پیدا کرده هست.

بهترین بازی‌ های سال 2022 از نگاه تیم تحریریه پارسی گیم

داگ روزن در پایان گفته هست که در ماه‌ها و سال‌های آینده جزئیات بیشتری از بازی اقتباسی از The Last Ronin و سایر آثار مرتبط با لاکپشت های نینجا منتشر خواهد شد.

در آینده نزدیک کاراکتر‌های TMNT به Roblox اضافه و انیمیشن سینمایی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem اکران خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی جدید لاکپشت های نینجا چیست؟ آیا موافق روایت 1 داستان تاریک و بزرگسالانه بوده یا آثار شاد و رنگارنگ قبلی را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Polygon

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: آریا توکلی »

tamba.ir logo کد خبر: « 122225 »

tamba.ir logo بازدیدها: 11125 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :