tamba.ir logo احتمال حضور شخصیت کونان بربر در بازی جدید مورتال کامبت ...
احتمال حضور شخصیت کونان بربر در بازی جدید مورتال کامبت
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/211058/mortal-kombat-1-conan-the-barbarian/

یکی از اینسایدر‌ها مدعی شده هست که شخصیت کونان بربر (Conan the Barbarian) یکی از کاراکتر‌های مهمان اثر تازه سری مورتال کامبت یعنی بازی Mortal Kombat 1 بوده و در قالب اولین Kombat Pack در دسترس قرار می‌گیرد.

 پس از سال‌ها هیاهو و گمانه‌زنی در مورد آن چه که استودیو NetherRealm در حال ساخت است، شرکت برادران وارنر به صورت غافلگیر‌کننده‌ای اعلام کرد که بازی جدیدی از سری مورتال کامبت در راه هست.

از این زمان شایعات زیادی در رابطه با اثر مذکور در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده هست.

یکی از این شایعات ریبوت سری Mortal Kombat و شروع دوباره آن در قالب اثری به نام Mortal Kombat 1 هست.

حال یکی از اینسایدر‌ها ادعا کرده هست که کونان بربر در بین شخصیت‌های بازی جدید مورتال کامبت حضور خواهد داشت.

بازی هایی که میخواهیم فیلم و سریالشان را ببینیم

یکی از ویژگی‌های سری Mortal Kombat، حضور شخصیت‌های مهمان از سایر آثار هست.

در سال‌های اخیر طرفداران این مجموعه فایتینگ توانسته‌اند از کاراکتر‌های مشهوری از جمله جان رمبو، کریتوس، فردی کروگر، ترمیناتور، روبوکاپ و جوکر را در مبارزات خود استفاده کنند.

از آن جایی که تایید شده استودیو ندررلم در حال ساخت بازی جدیدی از سری مورتال کامبت است، بسیاری از بازیکنان کنجکاو می باشند که بدانند چه شخصیت‌هایی به عنوان مهمان در این اثر حضور دارند.

اخیرا شایعاتی منتشر شده که از حضور هوملندر (آنتاگونیست سریال The Boys) و پیس‌میکر (از شخصیت‌های DC و کاراکتر اصلی سریال Peacemaker) در تازه‌ترین اثر سری Mortal Kombat خبر می‌دهند.

حال جز کوردن از رسانه Windows Central اعلام کرده هست که اولین Kombat Pack بازی جدید مورتال کامبت حاوی 1 شخصیت مهمان دیگر نیز خواهد بود.

طبق گفته‌های وی، این کاراکتر کونان بربر خواهد بود.

کونان بربر مورتال کامبتکونان بربر مورتال کامبت

عدم قطعیت حضور کونان بربر در بازی جدید مورتال کامبت

جز کوردن اخیرا در پادکست Xbox Two حاضر بوده و در مورد شخصیت‌هایی که در مورد حضور‌شان در بازی تازه سری Mortal Kombat شنیده، صحبت کرده هست.

ایشان در صحبت‌های خود از Conan the Barbarian به عنوان سومین شخصیت مهمانی که منابع به حضور ایشان اشاره کرده‌اند، نام برده هست.

با این حال جز کوردن مطمئن نیست که نسخه کمیک کونان بربر در بازی جدید مورتال کامبت حاضر بوده یا سازندگان از ظاهر این شخصیت در فیلم Conan the Barbarian با بازی آرنولد شوارتزنگر استفاده خواهند کرد.

بازی هایی که در سال 2023 سی ساله می شوند

جز کوردن پس از اشاره به احتمال وجود شخصیت کونان بربر در بازی تازه سری Mortal Kombat، گفت که نسبت به حضور هیچ‌یک از کاراکتر‌های مهمان شایعه‌شده به طور 100 درصد مطمئن نبوده و تنها از منابع خود در مورد آن‌ها شنیده هست.

به همین دلیل ممکن هست موارد گفته شده به حقیقت تبدیل نشده و در بازی Mortal Kombat 1 شاهد کاراکتر‌های مهمان متفاوتی باشیم.

نظر شما در مورد حضور کونان بربر در بازی جدید مورتال کامبت چیست؟ آیا هوملندر و پیس‌میکر در کنار ایشان حاضر خواهند بود؟ به نظر شما چه شخصیت‌های دیگری لیاقت حضور در بازی تازه Mortal Kombat را دارند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: مهین فرهمند »

tamba.ir logo کد خبر: « 122902 »

tamba.ir logo بازدیدها: 20709 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :