tamba.ir logo آپدیت بازی فورتنایت با محوریت انیمه Attack on Titan منتشر شد ...
آپدیت بازی فورتنایت با محوریت انیمه Attack on Titan منتشر شد
tamba.ir logo لینک منبع خبر:
https://par30games.net/206616/fortnite-attack-on-titan-characters/

طبق جدید‌ترین اخبار بازی، علاقه‌مندان بازی Fortnite (فورتنایت) می‌توانند به واسطه آپدیت 24.20 این اثر، شخصیت‌های انیمه Attack on Titan (اتک ان تایتان) را به دست آورده و با استفاده از سلاح خاص آن در سراسر جزیره با دیگر بازیکنان وارد نبرد گردد.

به‌روز‌رسانی جدید بازی فورتنایت برای طرفداران دنیای انیمه بسیار هیجان‌انگیز هست.

این امر از آن جهت بوده که بازیکنان می‌توانند به واسطه بتل پس اثر مذکور، پروتاگونیست انیمه Attack on Titan یعنی ارن یگر را به دست بیاورند.

علاوه بر این، چندین سلاح و اسکین‌های اضافه با محوریت انیمه اتک ان تایتان نیز به فروشگاه آیتم‌های بازی Fortnite اضافه شده هست.

بهترین بازی های آنلاین پلی استیشن 4

آن دسته از بازیکنانی که بتل پس بازی فورتنایت را خریداری کرده‌اند، اکنون می‌توانند با کامل کردن 1 سری از کوئست‌ها، شخصیت ارن یگر را در اختیار بگیرند.

برای آن که بتوانید سایر اسکین‌های مرتبط با انیمه Attack on Titan شامل شخصیت‌های لیوای و میکاسا اکرمن را به دست بیاورید، لازم هست که به Item Shop مراجعه و اعتبار V-Bucks خود را صرف کنید.

فورتنایت انیمه Attack on Titanفورتنایت انیمه Attack on Titan

لیوای و میکاسا در بازی فورتنایت

در کنار اسکین‌های جدید، اضافه شدن سلاح‌های انیمه اتک ان تایتان به بازی فورتنایت موجب تحول تجربه این اثر بتل رویال می‌گردد.

از امروز بازیکنان می‌توانند در سراسر جزیره، به سلاح‌های Thunder Spears و ODM Gears دسترسی پیدا کرده و به شیوه‌ای متفاوت دشمنان خود را از بین ببرند.

اگر‌چه آپدیت 24.20 بازی فورتنایت روی اضافه کردن انیمه Attack on Titan به جمع کراس اوور‌های پر‌تعداد این اثر متمرکز شده، ولی علاوه بر این به‌روز‌رسانی مذکور حاوی بخش‌های مختلفی هست.

در این به‌روز‌رسانی نه تنها Dirt Bikeهای فصل قبل بر‌گشته‌اند، بلکه 1 Kinetic Blade با سطح Rare اضافه شده که بر‌خلاف سطح Epic، دارای دو Kinetic Dash هست.

به همین صورت علاقه‌مندان Zero Build شاهد بازگشت Port-A-Bunkers بوده تا به واسطه آن بتوانند فرصت‌های دفاعی اضافه داشته باشند.

بهترین بازی های آنلاین پلی استیشن 5

نظر شما در مورد حضور شخصیت‌های انیمه Attack on Titan در بازی فورتنایت چیست؟ آیا این امر توانسته نظر شما را جلب کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
tamba.ir logo « خبرنگار: پارسا جلالی اصل »

tamba.ir logo کد خبر: « 122421 »

tamba.ir logo بازدیدها: 15419 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :